Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Spíš by ho měli postavit v Ostravě, ta je jižněji než Praha a nabízí mnohem více lukrtativnějších pozic než periferie i střed Prahy. Podotýkám že jsem z Vysočiny.
  Praha – Dráždany, Brno – Vídeň, Ostrava – Varšava ideální rozdělení.
  Btw jestli tady někdy Apple Store bude, tak Smarty, iStore, iWant končí díky blbosti v servisních službách. Výměna kusu na prodejně je špička Applu, kterou ani jedna společnost není schopná převzít.

  Tak vis jak kus za kus ti vzdy da apple jen autorizovane stredisko apple store. Ty co jsi jmenoval si jen na to hraji vzhledove. Takze zda ip koupim tam nebo u toho zeleneho skreta ci jinde. Je jedno uplne. Stejne prvni rok je mezinarodni zaruka. Neni problem zaject do D a vymena kus za kus. Ale neverim tomu ze zde apple store bude. Pokud ano kolik asi zbude servisnich rstredisek ? Co 2.rok zaruky ? 1.rok mezinarodni. A co pak ? Pujdes do store ? Odkazi te na stredisko ci reknou ano vymena kus za kus ? A co applecare ? Kdyz zde bude bude i tato sluzba ? A co rovnou cz siri. Ani jedno zde nebude nikdy. Jen ten burak honi hlasy do voleb

  V Ostravě? Určitě ne. I APRka musí splňovat spousty podmínek, jedna z nich je třeba množství lidí v dané lokalitě. Ostrava je ráda, že může mít dvě APRka, natož Apple Store. Pokud kolem něj v Ostravě denně neprojde statisíce lidí, tak má smůlu. :-)

  Panu premiérovi moc fandím, bude to super. Lagdroid kreatury z milionu chvilek se zalykají vzteky jen z toho pomyšlení.

  Vzdit vse nakradl jen estebacek. Byl dojemnej ja estebacek nevedel te za dob sssr lide nemohli cestivat :-D fakt ubozak. At jde zpet na slovensko migrant. Tam rozkradl co mohl jen jako zde. A sicka budes ty jz ze se s hivavad za socku jmenem Bleck Metal 4ever vid socko trapna :-D dle sebe soudim tebe socko

  Proboha to je zase keců v té době byly estébaci skoro všichni a ty co nebyly měli život věčinou na h…o , řeší se to jenom pro to že je to známá osobnost ale u věčiny co nejsou nijak známý se o tom nemluví že u nich byly.

Vložte vlastní komentář

celý text