Zavřít reklamu

Není již pochyb, že Apple TV+ si krátce po svém vydání před dvěma týdny začalo vést nanejvýš dobře a kritici i fanoušci si platformu pochvalují. Jediným drobným neduhem je právě počet seriálů a snímků, které si odbyly premiéru a jsou momentálně k dispozici. Apple se již v minulosti vyjádřil, že se chce spíše zaměřit na kvalitu než na kvantitu, ale přesto se vytasil s novým trailerem pro chystaný seriál Servant, jenž dorazí během následujících dvou týdnů.

 

Pokud jste někdy toužili po originálních a v jakémkoliv ohledu netradičních snímcích, Apple TV+ bude sázka na jistotu. Již nyní jsou na platformě k dispozici svébytné, možná až příliš nekonvenční počiny, které člověku jen tak nedají spát. A nejnovější seriál Servant, který se na naše obrazovky přiřítí již během dvou týdnů, není výjimkou, ba právě naopak. Děj se točí kolem výrobce panenek v životní velikosti, jenž se jednoho dne rozhodne vytvořit dokonalou, až nerozeznatelnou podobiznu nemluvněte jménem Jericho. Už to samo o sobě zní zajímavě a není divu, za snímkem totiž stojí M. Night Shyamalan, scénárista, který si vzal na paškál takové skvosty jako je psychologický thriller Split, akčnější duchovní nástupce Glass a legendární hororový thriller Signs. Pokud tedy existuje někdo, kdo má talent a nadání tvořit výjimečné věci, Shyamalan je tím pravým.

Ostatně, samotná panenka bude hrát v příběhu zásadní roli. Jedna rodina z Filadelfie totiž přijde o dítě, a tak si adoptuje právě Jericha, neživo věc podobnou nemluvněti. Následně si novopečení rodiče najmou chůvu, aby se o panenku postarala a poskytla jí všechno, co potřebuje. Asi netřeba dodávat, že se rázem v domě začnou dít zvláštní věci, avšak jak celý děj dopadne a kdo bude nakonec na vině, to se dozvíme až 28. listopadu, kdy Servant vychází. Dohromady seriál obsáhne 10 půlhodinových epizod, což by se mohlo zdát jako nedostatečné, ale s trochou štěstí se v budoucnu dočkáme i druhé série. Pokud vás tedy tento netradiční počin zaujal, sledujte dění a neváhejte mu dát po vydání šanci.

Související články

Dnes nejčtenější

.