Zavřít reklamu

Když srovnáme pět let starý počítač či notebook a pět let starý Mac či MacBook, tak mi určitě dáte za pravdu, že na tom zařízení od Applu jsou rozhodně lépe. Starší macOS zařízení používají i nyní jak obyčejní uživatelé, tak také profesionální střihači, tvůrci hudby a další uživatelé, kteří ke své práci potřebují dostatek výkonu. Co si ale budeme, výkon Macu dostačovat může, ale jednoduše už to po těch letech není, co to bývalo. Jediným řešením ale nemusí být prodej starého zařízení a zakoupení nového. Byť například starších MacBooků se lidé nechtějí zbavovat kvůli tomu, že jim jejich zpracování oproti „face-liftovaným“ MacBookům vyhovuje o mnoho více.

Jak tedy tuto šlamastyku vyřešit? Vcelku jednoduše. Existují různé společnosti, které se zabývají zrychlením starších Maců a MacBooků. Při našem štěstí máme jednu takovou společnost i v České republice. Jedná se o společnost MacPodpora.cz, která v rámci svých služeb nabízí také službu Zrychlit Mac. MacPodpora tedy dokáže váš Mac či MacBook zrychlit, a to opravdu razantně – až o 400 %. Konkrétně například u starších MacBooků můžete využít výměny klasického HDD za SSD, anebo si můžete pořídit místo navíc v podobě tzv. JetDrive. Pokud se podíváme na stolní počítače, tedy iMacy, tak můžete opět využít výměny HDD či SSD, společně s upgradem pamětí RAM.

A jak celý upgrade probíhá? Buď pošlete společnosti MacPodpora poptávku, anebo pokud máte jasno, tak s vaším zařízením přijdete přímo na pobočku, kde si můžete také domluvit termín schůzky. Na prodejně poté všechno proberete a popřípadě zde své zařízení na „vytunění“ necháte. Samozřejmě můžete požádat o různé doplňkové služby, mezi které patří například vrácení dat na nový disk, či například vrácení původního disku v rámečku pro externí připojení. V případě, že chcete zrychlit váš jablečný počítač, tak tak můžete učinit právě u společnosti MacPodpora.

Související články

Dnes nejčtenější

.