Zavřít reklamu

Od vypuštění ostré verze watchOS 6 nás sice dělí jen pár dní, Apple však nelení a začíná chystat verzi další, která se na našich hodinkách objeví pravděpodobně v průběhu několika následujících týdnů. Před malou chvílí totiž vydal 1. vývojářskou betu watchOS 6.1. Pokud se tedy mezi registrované vývojáře řadíte i vy, měli byste již betu vidět buď v nastavení hodinek či aplikaci Watch na iPhonu. Stejně tak dnes Apple vydal i 9. vývojářskou betu macOS Catalina.

V tuto chvíli není jasné, co přesně se v nové verzi watchOS 6 objeví. Vzhledem k tomu, že všechny v červnu představené novinky přinesla první verze watchOS 6 se však dá víceméně očekávat, že se u verze 6.1 Apple zaměří primárně na opravy drobných chyb, které první verzi sužují. Těch je však zřejmě vcelku málo a nejsou nikterak výrazné, jelikož o nich není mezi jablíčkáři prakticky slyšet, což není po vydání zcela nového systému zrovna standardní. Co se pak týče macOS Catalina, ani do tohoto systému nepřibylo mnoho novinek.

O všech zajímavých novinkách a vylepšení, které systémy přinesou, vás budeme informovat zítra dopoledne. Pokud byste na nějaký zajímavý prvek při testování bet narazili i vy, neváhejte a pochlubte se o něj s námi do komentářů. Budeme jedině rádi.

Související články

Dnes nejčtenější

.