Zavřít reklamu

Stejně jako každý rok měl i letos v září Apple velice napilno. Na programu byla tradiční Keynote, zanedlouho se dočkáme uvedení nových iPhonů a dalších produktů do prodeje, a zároveň tento měsíc probíhá i otevření (staro)nových Apple prodejen. Patří mezi ně například pobočky v Louisville, Kentucky či Texasu. Některé z těchto prodejen se po rekonstrukci rozrostly až dvojnásobně. Jak vypadá jejich nový vzhled?

Prodejna na Oxmoor Center v Louisville má klasický vzhled pobočky v soudobém obchodním centru. Do obchodu se vchází otočnými dveřmi, na pobočce nechybí videostěna, která poslouží v rámci programu Today at Apple, a prostory s názvem Forum. Stěny prodejny v Oxmoor Center kryjí z velké části bloky lehce tvarovaného kamene. Exteriér prodejny se může pochlubit opravdu unikátním designem – nechybí zde impozantní panely z leštěné nerezové oceli, v nichž se odráží nebe i okolí, mezi venkovním parkovištěm a prostorem před prodejnou se nachází velké betonové květináče.

Souvisejíci

Prostor před obchodem je vybaven dřevěnými stoly a židlemi, o přirozený stín se starají vzrostlé stromy. Návštěvníci, kteří do prodejny přicházejí ze zmíněného prostoru, se po vstupu ocitnou v prostorech, kde probíhá školení, trénink, a kde jsou poskytovány služby Genius Baru. Videostěna pak tvoří přirozenou bariéru mezi jednotlivými částmi prodejny.Vypadá to, že ani po odchodu Angely Ahrendts Apple na programy Today at Apple a vše, co je s nimi spojené, nehodlá rezignovat. Nově rekonstruované i znovu otevřené prodejny se mohou pyšnit designem, jehož návrh vzešel ze spolupráce Angely Ahrendts s Jonym Ivem, a Apple se snaží prostory svých prodejen ještě více zvětšovat. 20. září se očekává otevření dalších pěti poboček prodejen Apple, a to v New Jersey nebo třeba v Minnesotě.

Související články

Dnes nejčtenější

.