Zavřít reklamu

Řada z nás už nejspíše netrpělivě čeká na to, až si budeme moci na stránkách jablečné společnosti konečně objednat nové iPhony, které Apple představil tento týden v úterý. Jak jistě víte, předobjednávka rozhodně nebývá procházka růžovým sadem – respektive ano, její proces je jednoduchý, ale dostat se mezi ty vyvolené, kteří dostanou možnost si iPhone předobjednat před vyprodáním, je už úkol sakra těžký. Někdo říká, že je to na náhodě, jiná zase říkají, že to všechno závisí na rychlosti. Pokud chcete zvýšit vaše šance, tak by vám rozhodně neměly uniknout tipy, které jsme si pro vás připravili v tomto článku.

Použijte aplikaci Apple Store

Základním klíčem k úspěchu je, abyste se nesnažili nový iPhone 11 či 11 Pro objednat skrze webové stránky Apple.cz, nýbrž skrze oficiální aplikaci Apple Store. Ta je o mnoho spolehlivější a hlavně rychlejší. Jednoduše si v ní totiž nastavíte všechny náležitosti, které pro nákup budete potřebovat, dopředu. Při objednávání tak nebudete muset ručně vypisovat adresu a platební údaje, což je naprosto klíčové. Aplikace Apple Store je zdarma k dispozici v App Storu.

Vyberte si s předstihem

Jakmile si aplikaci Apple Store stáhnete, tak je nutné, abyste si vybrali tu variantu, kterou si chcete zakoupit. Zkrátka a jednoduše, dobře si rozmyslete, jaký chcete model, úložiště a barvu. Na změnu poté rozhodně nebude čas. Jakmile budete mít vybráno, tak si váš model označte jako oblíbený pomocí srdíčka v pravém horním rohu, abyste k němu měli nejrychlejší přístup. Oblíbený model poté najdete po kliknutí na ikonu vašeho profilu v pravém horním rohu.

Zkontrolujte platební údaje

Jak už jsem zmiňoval, abyste nemuseli zadávat platební údaje ručně, tak se rozhodně vyplatí, abyste si je předvyplnili. Pokud už je vyplněné máte, tak si je určitě pro jistotu zkontrolujte. Pro nastavení či zkontrolování otevřete aplikaci Apple Store a klikněte vpravo nahoře na ikonu vašeho profilu. Poté rozklikněte záložku Primární platba, kde si nastavte všechny potřebné náležitosti.

Zkontrolujte dodací adresu

To samé, co je uvedeno výše, platí i pro dodací adresu. Tu při objednávání rozhodně také nechcete zadávat ručně. Pro její přidání stačí, když v aplikaci Apple Store kliknete v pravém horním rohu na ikonu vašeho profilu, a poté rozklikněte možnost Primární doručení. Zde už si jednoduše nastavte adresu, kam má váš nový iPhone 11 putovat.

Využijte Apple Pay

Nejrychlejší platbu můžete v aplikaci Apple Store provést pomocí Apple Pay. Celý proces objednání, od rozkliknutí modelu, až po jeho zaplacení, může být hotov v řádech sekund. Otevřete Apple Store, rozkliknete si oblíbený model, kliknete na Zaplatit a jako metodu zvolíte Apple Pay. Poté už se jen autorizujete pomocí Face ID či Touch ID a je hotovo.

Využijte vícero zařízení

Pokud máte ochotného kamaráda, tak se ním můžete jednoduše pojistit. Poproste ho, aby se o zakoupení iPhonu 11 pokusil s vámi. Jednoduše ho poté nasměrujte na tyto tipy, aby věděl, co a jak. Poté už jen stačí vyčkat na to, komu se iPhone podaří ulovit jako prvnímu. Čím více kamarádu, či rodinných příslušníků máte, tím lépe.

Vypněte ostatní aplikace

Aby byl váš iPhone co možná nejrychlejší, tak nezapomeňte vypnout všechny ostatní aplikace, a popřípadě také oznámení. Rozhodně nechcete, aby vám při vybírání modelu někdo napsal zprávu a vy jste na ni v horní části displeje kliknuli.

Nastavte si připomenutí

Před samotnými předobjednávkami si rozhodně nezapomeňte nastavit připomínku, či budík. Apple je známý tím, že i když start předobjednávek uvádí ve 14:00, tak bude spuštěn až ve 14:01. Abyste se na tuto akci připravili, tak si nastavte budík na nějakých 13:50.

Související články

Dnes nejčtenější

.