Zavřít reklamu

[SLEVOVÝ KÓD] Sháníte novou bezdrátovou klávesnici, která by perfektně ladila s vaším Macem? Pak pro vás máme skvělou zprávu. Díky naší spolupráci s Alzou.cz vám totiž můžeme nabídnout vesmírně šedou klávesnici Magic Keyboard z dílny Applu s číselným oddílem za bezkonkurenční cenu. 

Jedná se o bezdrátovou klávesnici kterou lze nabíjet skrze Lightning konektor. Obávat se nemusíte ani složitého párování, klávesnice se totiž s vaším Macem spojí automaticky. Nadchne vás ale i její měsíční výdrž či schopnost nabít se do plného stavu za pouhé dvě hodiny. Pokud jste pak zvyklí například svůj Mac zrcadlit na televizi a pracovat z pohodlí postele, zamlouvat by se vám mohl i devítimetrový dosah. Mimochodem, námi nabízená klávesnice je samozřejmě české a disponují i numerickou částí.

Běžná cena vesmírně šedé klávesnice Magic Keyboard s číselným oddílem je 4290 korun. Díky slevovému kódu PROMO19AMKVS ji však můžete získat o 1000 korun levněji, tedy za 3290 korun, což je podle portálu Heureka nejnižší cena na českém trhu. Ale pozor, kód lze využít pouze 20x. S nákupem tedy rozhodně neváhejte. Kompletní podmínky akce naleznete zde

kosik-slevovy-kod

Související články

Dnes nejčtenější

.