Zavřít reklamu

Když Apple představil před více než rokem nadupaný iMac Pro, mnoho fanoušků Applu mohlo oči nechat na vesmírně šedém příslušenství, které k němu Apple dodává. Tmavě šedá myš, klávesnice a trackpad totiž vypadají skutečně perfektně a do pracovny nejednoho jablíčkáře se hodí daleko více než standardní bílé varianty. Zprvu však byly tyto produkty exkluzivně dodávány pouze s novými iMacy Pro. Po pár měsících se však Apple přeci jen smiloval a vesmírně šedé varianty jeho oblíbených produktů zařadit i do standardní nabídky. Jak už to však u něj bývá zvykem, nechal si za ně náležitě připlatit. Cena vesmírně šedé edice je totiž o 500 korun vyšší než cena standardní bílé edice. Díky Black Friday na Alze si ale můžete i produkty v této barevné variantě pořídit za příznivé ceny. 

Alza má nyní ve své akční nabídce Magic Trackpad 2 a Magic Mouse 2, oboje samozřejmě ve vesmírně šedé. Pokud se rozhodnete pro pořízení trackpadu, můžete se těšit na perfektně zpracovaný produkt s obří skleněnou dotykovou plochou, která je schopná snímat gesta, která znáte například i z trackpadů na MacBoocích. Těšit se ale můžete i na podporu ForceTouch (citlivost na tlak), skvělou výdrž baterie a samozřejmě i bleskové nabíjení. Trackpad totiž stačí k nabíječce zapojit na pouhou jednu minutu a je opět schopen provozu na jednu hodinu. S jeho nabíjením si tak určitě hlavu dělat nebudete. Díky slevě 20 % nyní lze tohoto krasavce pořídit za velmi příjemných 3 590 korun. 

Co se týče Magic Mouse 2, i tu si ve spojení s Macem zamilujete. Nejen že vypadá skutečně perfektně, ale díky jejímu ergonomickému tvaru vám též perfektně padne do dlaně. I u této skleněné krásky se navíc můžete těšit na podporu různých gest, dlouhou výdrž baterie a bleskové nabíjení. Její cena spadla v rámci Black Friday o 22 %, takže jí lze nyní koupit za 2 490 korun. 

iMac-Pro-keyboard
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Související články

Dnes nejčtenější