Zavřít reklamu

Po veškerém tom handrkování, problémy s bezpečností a ochranou dat, je konečně čas na něco pěkného. Apple se rozhodl, že v rámci svého dalšího programu začne podporovat národní parky ve Spojených státech. Podmínky celého programu jsou velmi jednoduché. Stačí, když mezi 17. – 25. srpnem letošního roku utratíte skrze Apple Store, webový obchod Apple.com, či App Store více, než 10 dolarů. Jakmile tak učiníte, tak kalifornský gigant z každého nákupu odešle 10 dolarů z „vlastní kapsy“ na nadaci pro podporu národních parků, v původním názvu National Parks Foundation.

Od jedné z největších společností světa se jedná o opravdu příjemný krok. Bohužel však, i tato akce má svá omezení. Apple se nechal slyšet, že v případě enormního zájmu o podporu národních parků dojde k předčasnému ukončení tohoto programu – konkrétně po dosáhnutí 100 tisíců nákupů. Dle mého názoru je tohle obrovská škoda, jelikož by si Apple rozhodně udělal lepší jméno, kdyby žádné omezení nenastavil. Takto to tedy spíše vypadá, že se chce kalifornský gigant jen zviditelnit a pojistit se, že na nadaci pro podporu národních parků neodešle více, než milion dolarů. Zároveň je nutné dodat, že je tento program dostupný pouze na území Spojených států. Pokud byste tedy chtěli podpořit i z jiné země, tak takovou možnost bohužel nemáte.

Souvisejíci

Apple zároveň ode dneška spouští na Apple Watch novou fitness výzvu. Konkrétně se jedná o speciální výzvu ke 100. výročí amerického národního parku Grand Canyon. Díky ní budete moci získat nevšední odznáčky a samolepky pro iMessage a FaceTime. I přesto, že se i tato výzva týká především Spojených států, tak ji budou moci splnit obyvatelé celého světa. Ať už tedy bydlíte v Česku či na Slovensku, do výzvy se můžete připojit. Veškeré podmínky, které musíte splnit pro získání odměny, zjistíte v přiloženém souvisejícím článku.

Související články

Dnes nejčtenější

.