Zavřít reklamu

Včerejší den měla společnost Twitter v kalendáři označený v kroužku s vykřičníkem. V odpoledních hodinách totiž probíhala malá konference, ve které se Twitter nebál rozpovídat o nových funkcích, které se momentálně testují. Magazín The Verge se této konference účastnil a informace si rozhodně nenechal jen pro sebe. Většina funkcí, které Twitter připravuje, už se v nějaké formě objevila na internetu. Každopádně je určitě bezesporu fajn mít všechny tyto novinky potvrzené i od samotného Twitteru. Pojďme se tedy společně v rámci tohoto článku podívat na to, co si Twitter pro své uživatele v dalších aktualizacích přichystal.

Jedna z největších novinek bude možnost sledovat specifická témata. Uživatel tak nebude fixovaný jen na různé stránky a uživatele, ale bude si moct vybrat z různých témat. Pomocí oblíbených témat se mu poté na hlavní zdi budou zobrazovat příspěvky od různých uživatelů, které mají s tématem co dočinění. K dispozici budou například témata jako sport, celebrity, TV pořady a další. Tuto funkci už Twitter testuje na některých zařízeních od Androidu, společně s možností sledovat informace o vašich oblíbených sportovních klubech a týmech. Součástí této novinky bude také možnost vytvoření dvou zvláštních zdí. Jedna zeď by mohla být určena například ke sledování tweetů od celebrit a TV pořadů, druhou zeď byste si poté mohli sestrojit z technických témat. „Twitter se tímto stane zajímavější a silnější,“ říká produktový manager Twitteru, Wally Gurzynski.

Souvisejíci

Další skvělou novinkou bude podpora Live Photos. Zpráva o přidání podpory Live Photos internetem proběhla již v březnu, avšak nyní jsme se konečně dočkali oficiálního oznámení a započatí testování. Prozatím tak není úplně jasné, kdy se podpora Live Photos v aplikaci objeví pro širokou veřejnost – alespoň se však máme na co těšit. Mezi další novinky patří například možnost hledání ve zprávách, a také možnost změny pořadí ve fotografiích, které na Twitter nahrajete. Dále Twitter také testuje nastavení pro vypnutí notifikací na uživatelem zvolenou dobu. Možná se také ptáte na to, jak to bude s žádaným tlačítkem pro úpravu již napsaného tweetu. Twitter se nechal slyšet, že už se tato funkce řeší, avšak rozhodně se nenachází na prvních příčkách priorit.

Dnes nejčtenější

.