Zavřít reklamu

Apple Music je sice doménou především iOS zařízení, i na Androidu se však těší velmi slušné popularitě. Nedávno se dokonce podařilo Applu s jeho aplikací zaujmout na dlouhé týdny místo pro nejstahovanější aplikaci zdarma dané kategorie. I díky tomu je tak více než jasné, že i na “nepřátelské” platformě sbírá Apple plusové body, které mu pomáhají v boji proti konkurenčnímu Spotify. V tom by mu mohly pomoci i nové prvky, které Apple pro androidí verzi Apple Music chystá. 

Spolu s novými operačními systémy představil Apple na začátku června i pár zajímavých novinek pro aplikaci Hudba, ve které je právě Apple Music na iOS integrováno. Ta se s příchodem iOS 13 dočká nativní podpory tmavého režimu, který vypadá v aplikaci skutečně náramně, časově synchronizovaných textů, díky kterým si budete moci s vašimi oblíbenými interprety zanotovat, či dalších pár menších novinek pro zlepšení uživatelského komfortu. A právě všechny tyto novinky chystá Apple i do androidí Apple Music, přes kterou lze jeho streamovací službu využívat. 

Všechny novinky jsou zatím dostupné pouze v rámci beta testování, do kterého se mohou androiďáci zapojit přes Google Play, avšak od ostrého vypuštění nás zřejmě již mnoho času nedělí. Dá se totiž očekávat, že k němu dojde ve stejném období, ve kterém Apple vydá i iOS 13 – tedy ve druhé polovině září. Novinky do aplikace přibudou přes zcela standardní update pomocí Google Play. Zda budou uživateli Androidu kvitovány či nikoliv však ukáže až čas. 

Témata: ,

Související články

Dnes nejčtenější