Zavřít reklamu

Apple Music je sice doménou především iOS zařízení, i na Androidu se však těší velmi slušné popularitě. Nedávno se dokonce podařilo Applu s jeho aplikací zaujmout na dlouhé týdny místo pro nejstahovanější aplikaci zdarma dané kategorie. I díky tomu je tak více než jasné, že i na “nepřátelské” platformě sbírá Apple plusové body, které mu pomáhají v boji proti konkurenčnímu Spotify. V tom by mu mohly pomoci i nové prvky, které Apple pro androidí verzi Apple Music chystá. 

Spolu s novými operačními systémy představil Apple na začátku června i pár zajímavých novinek pro aplikaci Hudba, ve které je právě Apple Music na iOS integrováno. Ta se s příchodem iOS 13 dočká nativní podpory tmavého režimu, který vypadá v aplikaci skutečně náramně, časově synchronizovaných textů, díky kterým si budete moci s vašimi oblíbenými interprety zanotovat, či dalších pár menších novinek pro zlepšení uživatelského komfortu. A právě všechny tyto novinky chystá Apple i do androidí Apple Music, přes kterou lze jeho streamovací službu využívat. 

Všechny novinky jsou zatím dostupné pouze v rámci beta testování, do kterého se mohou androiďáci zapojit přes Google Play, avšak od ostrého vypuštění nás zřejmě již mnoho času nedělí. Dá se totiž očekávat, že k němu dojde ve stejném období, ve kterém Apple vydá i iOS 13 – tedy ve druhé polovině září. Novinky do aplikace přibudou přes zcela standardní update pomocí Google Play. Zda budou uživateli Androidu kvitovány či nikoliv však ukáže až čas. 

Související články

Dnes nejčtenější

.