Zavřít reklamu

Dnešní den je na aktualizace softwarů opravdu plodný. Kromě iOS 12.4, macOS 10.14.6, tvOS 12.4 a watchOS 5.3 jsme se totiž dočkali i poměrně nečekaných updatů pro iOS 9 a iOS 10. Jedná se konkrétně o aktualizace s označením 9.3.6 a 10.3.4. 

Aktualizace pro starší operační systémy má podle poznámek Applu opravovat chybu, která mohla ovlivňovat výkon GPS či vést k nesprávnému nastavení systémového data a času. Přestože se podle všeho jednalo o chybu, která zasáhla velmi malé procento jablíčkářů, je určitě velmi pozitivní, že se jí Apple i přesto rozhodl opravit. 

Aktualizace starších systémů provedete, stejně jako v případě novějších systémů, zcela standardní cestou – tedy přes Nastavení – Obecné – Aktualizace softwaru. Instalace updatu je doporučená všem, kteří tyto systémy ještě využívají. Nový update iOS 9.3.6 je dostupný jen pro cellular verze iPad mini 1, iPad 2 a iPad 3, jelikož jen tyto modely má problém sužovat. V případě iOS 10.3.4 s epak jedná jen o cellular verzi iPad 4 a iPhone 5. 

Dnes nejčtenější

.