Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Nenechte nic náhodě a obdarujte sebe a váš iPhone. Na Mobil Pohotovost už se blíží konec akčních slev. Ceny, které jsou oholeny až na kost, končí tuto neděli 21. července. Byla by škoda, nevyužít této příležitosti. K iPhonu tu najdete všechno možné od sluchátek přes kryty až powerbanku a všeho možného. Pojďme se na to společně podívat.

Z krytů si můžete vybrat mezi dvěma módními ikonami. Čeká na vás třeba kryt Karl Lagerfeld Ikonik TPU za 369 Kč (499 Kč) na iPhone XS Max, ale najdete i na další typy. V případě, že chcete něco módního do vaší kolekce, pak tu určitě čeká Kryt Guess Kaia Hard Case v černé, ale najdete jej i v různých barevných variantách za 369 Kč (499 Kč). V případě, že už krytů máte dost, tak tu najdete Powerbanku Xiaomi 10000mAh Mi Power Bank 2S v černém provedení za 390 Kč (490 Kč), která se stane dobrým společníkem na cesty a dokáže dobíjet dvě zařízení najednou.

Naopak chcete-li své uši rozeznít hudbou, jsou tu bezdrátová sluchátka Jabra (Elite Sport), která se postarají o kvalitní poslech nejen při vašich sportovních aktivitách, a to za 3 790 Kč (5 699 Kč). Svému okolí můžete rozeznít muzikou z reproduktoru JBL Flip 3 SE (Stealth Edition) v černé. Nezalekne se deště, a dokonce z něho můžete nabíjet svá zařízení se skvělou cenou 1 990 Kč (2 290 Kč). Anebo zkrátka buďte neustále na příjmu s Handsfree Jabra (Talk 5) za 299 Kč (499 Kč).

Veškeré příslušenství pro Apple zařízení naleznete pod tímto odkazem. Kompletní nabídku produktů naopak zde. Stačí se tedy jen porozhlédnout a určitě vám něco padne do oka.

Související články

Dnes nejčtenější