Zavřít reklamu

Pokud jste se někdy dostali do situace, kdy jste někomu chtěli poslat více fotografií najednou, například z dovolené, tak jste tak určitě činili například skrze Messenger, anebo jste fotografie přesunuli do Macu, a poté je nahráli na nějaký cloud. Proč byste se ale měli tímto způsobem zdržovat, když přímo aplikace Fotky v iOS disponuje skvělou a jednoduchou možností, pomocí které můžete označené fotografie ihned sdílet kdekoliv a s kýmkoliv? Postup je to doopravdy velice jednoduchý a myslím si, že většině z vás jistě pomůže. Pokud chcete zjistit, jak na to, tak se pohodlně usaďte a dočtěte tento článek až do konce.

Jak v iOS jednoduše sdílet fotografie kdekoliv a s kýmkoliv

Pokud jste se rozhodli, že chcete s někým sdílet fotografie a chcete si co možná nejvíce ulehčit práci, tak vám garantuji, že se vám bude líbit tento návod. Na vašem iOS zařízení, tzn. na iPhonu či na iPadu, se přesuňte do aplikace Fotky. Zde si poté označte veškeré fotografie a videa, která chcete sdílet. Jakmile budete mít obsah ke sdílení označený, tak klikněte v levém dolním rohu aplikace na tlačítko sdílení (čtvereček se šipkou). Zobrazí se menu, ve kterém stačí kliknout na možnost s názvem Zkopírovat odkaz na iCloud. Jakmile na tuto možnost kliknete, tak se veškeré fotografie zpracují a umístí do speciální sekce na iCloudu. Jakmile dojde k dokončení, tak získáte odkaz, který už můžete poslat komukoliv a kdekoliv. Jakmile dotyčný člověk odkaz otevře, tak se mu zobrazí pěkná galerie všech sdílených fotografií. Doba trvání sdílení je celých 30 dnů, poté se odkaz deaktivuje a ke sdíleným fotkám ztratíte přístup.

Souvisejíci

Dle mého názoru je tato možnost naprosto skvělá, když se například vrátíte z dovolené a chcete známým poslat k prohlédnutí všechny fotografie. Jednoduše je tedy označíte, zkopírujete odkaz, a ten poté pošlete dotyčné osobě, která si všechny fotografie může zobrazit v rámci iCloudu. Rozhodně je to dle mého názoru lepší, než abyste fotku po fotce posílali skrze Messenger, anebo WhatsApp.

Dnes nejčtenější

.