Zavřít reklamu

Aby toho dnes nebylo málo, ke čtvrté vývojářské betě iOS 13, iPadOS a tvOS 13 přibyla i čtvrtá beta watchOS 6. Pokud tedy patříte mezi odvážlivce, kteří se do testování nového operačního systému pro jablečné hodinky i vy, update byste již měli na svém iPhonu vidět. 

watchOS 6 se dá označit za jeden z nejzajímavějších updatů v historii Apple Watch. Přinese totiž pár skutečně užitečných prvků, které posunou používání hodinek na novou úroveň. Za zmínku stojí rozhodně samostatný App Store ovladatelný přímo z hodinek, možnost mazání aplikací či dokonce možnost samostatného updatování, díky čemuž by mohl Apple dobít nejen srdce jablíčkářů, ale i androiďáků. Potěší ale i nové ciferníky, které jsou dostupné jak na jenovější Apple Watch Series 4, tak i na starší modely. Na těch jsou však bohužel mnohdy osekané kvůli velikosti displeje. 

watchOS 6 dorazí spolu s ostatními operačními systémy v ostré verzi ve druhé polovině září. Snad se tedy do té doby podaří Applu pochytat všechny nepříjemné mušky a na hodinky vypustí systém bez sebemenších chyb. V případě watchOS je to však naštěstí velmi pravděpodobné, protože u něj ani v minulosti žádné větší zádrhely nenastávaly. 

Související články

Dnes nejčtenější

.