Zavřít reklamu

Pravidelně vám přinášíme seznam několika zajímavých macOS aplikací a her z Mac App Storu a ze Steamu, které jsou v daný den zdarma či za zvýhodněnou cenu. Snažíme se vybírat jen ty nejzajímavější, které by vám mohly být k užitku. Bohužel, může se stát, že aplikace opět sklouzne k původní ceně, což však neovlivníme. Aplikaci získáte tak, že kliknete na tlačítko Stáhnout či na název aplikace. Ke stažení aplikace můžete použít také QR kód.

Brain App

Brain App cvičení pracuje tak, že stimuluje zvýšený průtok krve v klíčových oblastech mozku, tím zlepšuje nervová spojení, která umožňují rychlejší odezvu a větší schopnost paměti. Nabízí se vám 9 typů cvičení, každodenní dávku tréninkového režimu a nové výzvy!

[appbox appstore id402416072 oldprice=“99Kč“]

Monster RPG 2

„Fantasy quest“, který pokrývá kontinenty a světy a umožňuje vám vzít si jednoduchého vesničana a rozvinout ji do hrdiny s mocí zachránit svět. Monster RPG 2 vám nabízí dostatečnou rozmanitost, spiknutí zvratů, tajemství a scenérie a mnoho dalšího. Hratelná je v mnoha jazycích, ať už v základní angličtině, francouzštině nebo němčině, tak i v ruštině, polštině nebo španělštině.

[appbox appstore id416670663 oldprice=“79Kč“]

iSortPhoto

K organizaci digitálních snímků a videí je někdy zapotřebí složitých programů. Pomocí iSortPhoto můžete vše vyřešit během několika kliknutí. Pokud jsou soubory přesunuty do počítače pomocí jednotky USB Pen Drive nebo disku CD-ROM, ztratí původní datum vytvoření a v důsledku toho bude obtížné třídit snímky v chronologickém pořadí, zejména pokud byly pořízeny různými fotoaparáty v ten samý den. iSortPhoto je užitečný nástroj, který řeší tyto druhy problémů rychle a snadno.

[appbox appstore id413847693 oldprice=“129Kč“]

Slevy her pro Mac na Steamu

Bounty Train

Please Don’t Touch Anything 3D

[appbox steam simple 529590 oldprice=8,19€]

Knock-knock

[appbox steam simple 250380 oldprice=9,99€]

Demonheart

[appbox steam simple 578900 oldprice=21,99€]

Nálepka LsA MacBook 12"
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Související články

Dnes nejčtenější