Zavřít reklamu

Jednou z nejpozoruhodnějších věcí, která se minulý týden v jablečném světě fanoušků Applu odehrála, bylo bezesporu odhalení duhových oblouků uvnitř ve středu hlavního kampusu v Apple Parku. O jejich vzniku jsme totiž neměli sebemenší tušení prakticky až do samotného odhalení, o které se postaral dron. Záhadu však záhy objasnil šéfdesignér Applu s tím, že duhové oblouky jsou součástí pódia, které vzniká kvůli chystané akci pro zaměstnance. Ta proběhne už tento víkend a jejím hlavním cílem je formálně Apple Park otevřít a zavzpomínat na Steva Jobse, který se dá považovat za jeho duchovního otce. A právě na tuto slavnost si měl podle informací ze začátku týdne Apple pozvat i světoznámou celebritu, jejíž jméno však bylo zahaleno tajemstvími. Ty se ale dnes v podvečer částečně rozplynuly. 

Veřejnost má do Apple Parku vstup zakázán. Vystačit si tak musíme alespoň s fotkami: 

Celebritou, která se postará o program při oficiálním otevření Apple Parku, bude velmi pravděpodobně Lady Gaga. Tvrdí to alespoň její fanouškovská stránka na Twitteru a pár dalších uživatelů, kterým to měli údajně potvrdit jejich známí pracující v Applu, kteří byli již zřejmě s programem seznámeni. Na 100% potvrzení si však budeme muset zřejmě až do samotného koncertu, ze kterého budou stoprocentně jablenčí zaměstnanci pořizovat fotky či videa a ty pak sdílet na sociálních sítích. Pár fotkami by se teoreticky mohl pochlubit skrze tiskovou zprávu i samotný Apple, byť celou akci zatím drží pod pokličkou. 

K formálnímu otevření Apple Parku se Apple odhodlal relativně pozdě. Za své sídlo jej totiž označuje již více než rok, jelikož si před touto dobou změnil oficiální adresu sídla z One Infinite Loop, kde sídlil jeho původní kampus, na One Apple Park, tedy na adresu nynějšího sídla. Na tom pracoval dlouhé roky a dotáhl v něm každý detail k naprosté dokonalosti – tedy alespoň podle některých jeho předních představitelů. Pravdou totiž je, že někteří zaměstnanci vyjádřili z podoby Apple Parku v minulosti zklamání a to hlavně kvůli hlavní budově, která je velmi vzdušná a řešená v mnoha částech jako open space. Právě na podobný typ kanceláří však nebyli mnozí pracovníci Applu zvyklí a vyjadřovali z něj obavy. Jak se však zdá, i tento problém se nakonec vyřešil.

Související články

Dnes nejčtenější