Zavřít reklamu

Když zrovna nerozdává hry Epic Games Store (naposledy titul World of Goo, zdarma do 16. května), přispěchá s podobnou nabídkou stránka Humble Bundle. Ten se rozhodl obdarovat hráče skvělou strategickou hrou Age of Wonders 3, která vyšla v roce 2014.

Age of Wonders 3 je fantasy tahovou strategií s výborným hodnocením ve všech recenzích. Na serveru Metacritic si drží i pět let po vydání parádní hodnocení 80% od herních webů i samotných hráčů. Hra je často svým pojetím přirovnávána k legendárním sériím Civilizace a Heroes of Might and Magic, což je bráno jako velký kompliment.

Nejvíce si hráči pochvalují povedené bitvy a jejich celkovou taktickou úroveň. Je opravdu potřeba strategicky vymýšlet, jaké jednotky budou potřeba, jak je rozmístit a kudy bude nejlepší vést útok na nepřítele. S tím souvisí i propracovaná a opravdu kvalitní umělá inteligence vašich nepřátel. Když připočteme hezký grafický kabátek a výborně zpracované mapy, je jasné, že jde o povedený titul.

Hra je dostupná zdarma na této adrese a to až do vyčerpání zásob, případně do zítřejší 19. hodiny. Stačí se pouze přihlásit k vašemu Humble Bundle účtu (případně si ho vytvořit) a potvrdit odebírání novinek na email. Poté už si necháte zobrazit váš klíč, který aktivujete přímo na Steamu. Samozřejmě pak můžete odběr newsletteru bez problému zrušit.

Hru si užijete jak na počítači s operačním systémem Windows, tak i na Macích. Doporučené hardwarové požadavky pro Mac jsou minimálně procesor Intel Core 2 Quad Q6600 2.4 či AMD Phenom X4 9900 2.6 Ghz, paměť RAM alespoň 4 GB a grafická karta minimálně nVidia Geforce 460 1GB či AMD Radeon HD 6850 1 GB. Na pevném disku musíte mít alespoň 10 GB volného místa.

Související články

Dnes nejčtenější