Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na tlačítko “Stáhnout” nebo na název aplikace. Další možností, jak stáhnout aplikaci, je použít QR kód. V mobilní verzi aplikaci stáhnete kliknutím na název aplikace. Velká ikona aplikace může mít v pravém dolním rohu umístěnou malou ikonku, která značí, že je aplikace dostupná i pro Apple Watch.

Moona Veggies: Toddler Kids Learning Puzzle Games

Moona Veggies pomáhá rozvíjet pozivitní přístup k učení prostřednictvím série miniher. To zahrnuje pět typů, vyžadujících po vašich dětech dokončení obrázků, sbírání dopisů, řešení hádanek a zapamatování si objektů. Obsahuje více než 30 úrovní, 40 slov, profesionální vyprávění a podporu osmi jazyků.

[appbox appstore id1188554591 oldprice=“79Kč“]

DRAW 3D JUNIOR

Draw 3D Junior přináší zábavný způsob, jak se učit a vytvářet 3D geometrii. Jednoduše „tapnete“ a přetáhnete objekt do prostoru, čímž vytvoříte síť. Na výběr budete mít spoustu tvarů, od květin, přes letadla až po budovy. Vašim dětem ukáže učení hrou, což zaujme naprosto každého!

[appbox appstore id1163502757 oldprice=“49Kč“]

Star Wars™ Pinball 7

Připojte se ke Galaktické říši nebo Allianci plné rebelů a bojujte se svými přáteli! Pokuste se dojít v žebříčku co nejvýše! Pusťte míč na stůl jednoduchým zatažením a uvolněním prstu. Ploutve ovládáte „tapnutím“ na obě strany displeje. Tabulka obsahuje několik úhlů kamery, který je možné si vybrat.

[appbox appstore id594811233 oldprice=“49Kč“]

HD Funny Wallpapers Pro

Každý den bez smíchu se dá označit jako promarněný. HD Funny Wallpapers Pro vám přináší každodenní dávku smíchu s těmi nejzábavnějšími obrázky z celé planety. Vyberte si z tisíců nejzábavnějších tapet ve třech různých kategoriích, od populárních, náhodných až po ty nové. Své vtipné fotky můžete také přidat, aby začali kolovat světem!

[appbox appstore id547097222 oldprice=“79Kč“]

Prompts for Writing

Více než 500.000 unikátních textových začátečnických linek a kreativního psaní vás inspiruje a daruje nápady. Prompts for Writing nabízí mnoho možností, jak se zdokonalit při psaní poezie, časopisů, vypravování nebo scénářů. Vše pomocí patentované technologie umělé inteligence. Aplikace dokonce každý den připomíná, abyste trochu napsali. Postupně tak lépe zvyšujete své kvality.

[appbox appstore id627192932 oldprice=“25Kč“]

Brainbean – Brain Games

Nejzábavnější kreativní hry na cvičení vašeho mozku pro děti i dospělé! Jaký je lepší způsob, jak strávit čas na cestách nebo při špatném počasí, než trochu zatížit svůj mozek? Brainbean má 8 unikátních her, které jsou ideální pro děti od 10 let. Patří mezi ně hádanky, paměťové hry, kreslení a další vzdělávací aktivity. Budujte své znalosti a kreativitu již od útlého věku!

[appbox appstore id861639107 oldprice=“25Kč“]

Crop Video

Rychlá a jendoduchá aplikace na úpravy vašich videí! Tak by se dala popsat aplikace Crop Video, která vám umožní pohodlně a během několika vteřin oříznout vaše záběry a vybrat tak to nejdůležitější z dlouhých záznamů. Po oříznutí jsou výstupní videa ve výchozím nastavení uložena do soukromé zvolené složky, nebo je lze sdílet na Instagram, Facebook, Youtube a spoustu dalších sociálních sítí.

[appbox appstore id731221663 oldprice=“79Kč“]

Související články

Dnes nejčtenější