Zavřít reklamu

7 aplikací a her na Steamu a Mac App Store, které dnes stáhnete se slevou (16.4. 2019)

|
Kategorie:Aplikace ZDARMA
Diskuze
|

Pravidelně vám přinášíme seznam několika zajímavých macOS aplikací a her z Mac App Storu a ze Steamu, které jsou v daný den zdarma či za zvýhodněnou cenu. Snažíme se vybírat jen ty nejzajímavější, které by vám mohly být k užitku. Bohužel, může se stát, že aplikace opět sklouzne k původní ceně, což však neovlivníme. Aplikaci získáte tak, že kliknete na tlačítko Stáhnout či na název aplikace. Ke stažení aplikace můžete použít také QR kód. Jestliže se vám náhled nezobrazuje správně, stačí stránku aktualizovat.

Translucent

Program Translucent poskytuje podrobné informace v reálném čase o tom, co se děje uvnitř vašeho počítače. V každém okamžiku zobrazuje, jak moc je váš procesor využiván, kolik ubíráte vaší paměti nebo kolik dat je odesíláno či přijímáno. Zobrazuje se jako malý doplněk ve stavovém řádku s vyskakovacími možnostmi.

Translucent
Translucent
Price: 129Kč 49,00 Kč

ImageViewer: Video Player and Photo Image Viewer

ImageViewer je výkonný prohlížeč fotografií a video přehrávač v jednom. Umožní vám přehrát či otevřít dané soubory bez „Rozbalení“, což mnohokrát uštědří spoustu času. Podporuje desítky různých formátů, od těch nejzákladnější – JPG, PNG, až po RAW nebo RWL.

ImageViewer: Video Player and Photo Image Viewer
ImageViewer: Video Player and Photo Image Viewer
Developer: Lihua Yang
Price: 129Kč 129,00 Kč

DeskCover

Potřebujete skrýt své ikony na ploše a zároveň zvýraznit okno aktivní aplikace? Potom je DeskCover právě pro vás. Je to jednoduchá aplikace, která ale svou práci provádí bez výhrad. Uklidí vaši plochu během chvíle tak, že ji už nepoznáte. Vyzkoušejte to!

DeskCover
DeskCover
Price: 129Kč 25,00 Kč

Slevy her pro Mac na Steamu

CHKN

CHKN
CHKN
Developer: Katapult
Price: 14,99€ 9,74 €

Loria

Loria
Loria
Developer: Loria
Price: 15,99€ 15,99 €

Out There Somewhere

Out There Somewhere
Out There Somewhere
Developer: MiniBoss
Price: 0,99€ 0,99 €

Lumini

Lumini
Lumini
Developer: Speelbaars
Price: 9,99€ 9,99 €


Leitz

Fórum

  • Poslední příspěvky
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek