Zavřít reklamu
Zpět na článek

Vaše názory

  Já bych spíše přivítal uvedení sdílení souborů a adresářů z iCloud, abych nahradil DropBox, který ted zavedl omezeni na zařízení.

  Reagovat

  Víc nepovedený koncept jsem dlouho neviděl :D Všechno kromě Dark Modu je k blití. Kdybych chtěl takový systém, přejdu k Androidu. Sorry, ale tohle je fakt hnus :D

  Reagovat

  Kam jsme to upadli, když nějaký uslintaný dark mode bereme jako nějaký upgrade? Bdue vám to na něco nebo chcete jen před kámošema dvakrát zamachrovat, že máte daaaaark mode nebo si jen chcete připadat drsně, že máte tmavý design. Takové „vychytávky“ bych ani nezmiňoval, nemají žádnou hodnotu.

  Reagovat

  Já to říkám FURT, iOS KOPÍRUJE Android, kde může!!! Po zkopírování celého designu z GooGlePlay, konečně, byl jsem rád, protože ta hrůza v 10 se nedala používat, konečně zkopírují i stavový řádek z Androidu známý již řadu let, SUPER!!!
  Dark mode – SUPER, předpovídal jsem to taky a už fakt dost dlouho.
  No a další moje předpověď je, že do iOS 13 dorazí KONEČNĚ i podpora myši!!!! Vím, že telata, co to používají jen na FB, Insta. atd. prostě pro uhrovité adolescenty, co si musí něco dokazovat/kompenzovat to nebude a bude se jim to jevit jako prehistorie… ALE lidi třeba na iPadu chtějí i Pracovat, třeba tabulky/formátování a spoustu dalšího, které bude s myší pohodlnější.
  Pamatuji, jak se mi lidi, co jsem jim předpovídal co všechno bude iOS mít prvně vysmáli, pak byli vzteklí a pak to přijali :-D Asi bych si měl změnit nick na PROROK-iOS :-D
  peace

  Reagovat

  No já bych uvítal několik věcí, které se dají vyřešit snadno.
  1) Apple Watch by byly nezávislé na iPhone, mohl bych se zbavit telefonu
  2) iPad by dostal podporu pro myš a pracovní plochu známou z MacOS, mohl bych se zbavit notebooku
  3) MacOS by obsahoval nativní emulátor na appky z iOS, nemusel bych přecházet mezi zařízeními kvůli jedné funkci

  Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více


Leitz

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek