Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Já bych spíše přivítal uvedení sdílení souborů a adresářů z iCloud, abych nahradil DropBox, který ted zavedl omezeni na zařízení.

  Víc nepovedený koncept jsem dlouho neviděl :D Všechno kromě Dark Modu je k blití. Kdybych chtěl takový systém, přejdu k Androidu. Sorry, ale tohle je fakt hnus :D

  Kam jsme to upadli, když nějaký uslintaný dark mode bereme jako nějaký upgrade? Bdue vám to na něco nebo chcete jen před kámošema dvakrát zamachrovat, že máte daaaaark mode nebo si jen chcete připadat drsně, že máte tmavý design. Takové „vychytávky“ bych ani nezmiňoval, nemají žádnou hodnotu.

  Videl si film Smolkovia? Tam bol Hundros 😂 trosku si mi to tvojim komentárom pripomenul 😂 teraz si predstavujem ako hovorí tvoj text 😂😂😂😂…dobre teraz vážne ….mám 40 rokov a už nemachrujem, mne by sa zišiel Dark mód kvôli Oled displeju. Čierna farba je tým pádom displej OFF,nesvieti ….ostatne si domysli ….dobrú a pozdravuj Smoulinku

  Já to říkám FURT, iOS KOPÍRUJE Android, kde může!!! Po zkopírování celého designu z GooGlePlay, konečně, byl jsem rád, protože ta hrůza v 10 se nedala používat, konečně zkopírují i stavový řádek z Androidu známý již řadu let, SUPER!!!
  Dark mode – SUPER, předpovídal jsem to taky a už fakt dost dlouho.
  No a další moje předpověď je, že do iOS 13 dorazí KONEČNĚ i podpora myši!!!! Vím, že telata, co to používají jen na FB, Insta. atd. prostě pro uhrovité adolescenty, co si musí něco dokazovat/kompenzovat to nebude a bude se jim to jevit jako prehistorie… ALE lidi třeba na iPadu chtějí i Pracovat, třeba tabulky/formátování a spoustu dalšího, které bude s myší pohodlnější.
  Pamatuji, jak se mi lidi, co jsem jim předpovídal co všechno bude iOS mít prvně vysmáli, pak byli vzteklí a pak to přijali :-D Asi bych si měl změnit nick na PROROK-iOS :-D
  peace

  Pokud budou gesta jako u androidu, tak aktualizaci nedělám..
  Těším se má Dark mode, ale pokud to bude tak jako na těchto snímcích, tak neaktualizuji. Zlatý iOS 12 na Xku

  No já bych uvítal několik věcí, které se dají vyřešit snadno.
  1) Apple Watch by byly nezávislé na iPhone, mohl bych se zbavit telefonu
  2) iPad by dostal podporu pro myš a pracovní plochu známou z MacOS, mohl bych se zbavit notebooku
  3) MacOS by obsahoval nativní emulátor na appky z iOS, nemusel bych přecházet mezi zařízeními kvůli jedné funkci

  Hele Horák, co takhle úplně se zbavit hodinek, telefonu, tabletu a Macu a budeš konečně svobodnej? To by stálo za to, ne? A ne jak každý dement, hledět do PC, tabletu, mobilu, hodinek, atd. 24 hodin dennĚ?!

  Kamča

Vložte vlastní komentář

celý text