Zavřít reklamu

7 iOS aplikací a her, které dnes stáhnete zdarma (25.3. 2019)

|
3

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na tlačítko “Stáhnout” nebo na název aplikace. Další možností, jak stáhnout aplikaci, je použít QR kód. V mobilní verzi aplikaci stáhnete kliknutím na název aplikace. Velká ikona aplikace může mít v pravém dolním rohu umístěnou malou ikonku, která značí, že je aplikace dostupná i pro Apple Watch.

Geography Duel

Co dělá hru Geography Duel tak senzační? Prostě a jednoduše to, že se do ní může zapojit každý, od dětí až po dospělé! Můžete ji v nastavení upravit tak, aby byla spravedlivá a vyvážená. Pokud jste tedy například dospělou osobou hrající proti dítěti, duel může být ve finále dosti vyrovnaný. Můžete hrát hru jednoho hráče nebo pomocí rozdělené obrazovky soupeřit se svými kamarády.

Geography Duel
Geography Duel
Price: 79Kč 79,00 Kč

Remote KeyPad for Mac

Hodila by se vám přídavná numerická klávesnice k vašemu Macu? Pomocí aplikace Remote KeyPad for Mac toho můžete snadno dosáhnout s vaším iOS zařízením. Stačí na váš Mac stáhnout doprovodnou aplikaci z webu vývojaře, spustit ji a poté se obě vaše zařízení automaticky synchronizují. Klávesnice obsahuje vyhrazená čísla, šipky a akční klávesy, které vám umožní pracovat efektivněji. Můžete ji ale také upravovat a vytvářet vlastní klávesy, které potřebujete k vašemu pracovnímu postupu.

Remote NumPad for Mac
Remote NumPad for Mac
Developer: Evgeny Cherpak
Price: 129Kč 49,00 Kč+

Divi.

Jednoduchá aplikace na výuku násobilky, neboli Divi., pomůže vašim dětem se základními matematickými znalostmi herní metodou, což zaujme každého! Ve hře jde o to, že dostáváte náhodné číslo a pomocí několika možností musíte dospět ke správnému výsledku. Pustťe se tedy do výuky!

Divi.
Divi.
Developer: Tracey Olfert
Price: 25Kč 25,00 Kč

Change – Currency Converter

Dobře navržený převodník Change vám usnadní vaše výpočty mezi kurzy cizích měn. Jediné, co musíte udělat, je vybrat danou měnu a posunutím doprava nebo doleva porovnat s ostatními. Change je ideální pro cestující, online nakupující a neprofesionální „tradery“, kteří hledají snadný způsob jak pochopit, kolik peněž mají převést.

Change - Currency Converter
Change - Currency Converter
Developer: Sigalit Amsalem
Price: 25Kč 25,00 Kč

Tahrir App – Text on Image.

Tahrir je dokonalý nástroj pro psaní na vaše obrázky. Můžete použít vestavěná písma, pozadí a barvy, nebo si můžete udělat vlastní. K dispozici máte přes 100 písem, nástroje pro otočení, zarovnání a přidání stínů.

Tahrir App - Text on image.
Tahrir App - Text on image.
Price: 79Kč 79,00 Kč

Everybody’s RPG

Zažijte „old school vibes“ v nekonečném RPG stylu. Nekončící hra s jedinečnými kombinacemi hrdinů. Bojujte proti hráčům z celého světa a napříč serverem, abyste se dostali na žebříčky odměn! Vytvořte si svou „guildu“ a podílejte se na hromadných bitvách. Hrajte Everybody’s RPG!

Everybody's RPG
Everybody's RPG
Developer: Seung Jae Lee
Price: 25Kč 25,00 Kč+

MovieSpirit – Movie Maker Pro

Chcete si vytvořit svůj vlastní film? Chcete být režisérem, producentem nebo hlavní hvězdou? V programu MovieSpirit můžete tyto role obsadit! Prostřednictvím tohoto editoru můžete kombinovat všechny prvky médií, jako je video, fotografie, hudba, text a hlas, s vašimi kreativními nápady. Navíc k nim můžete přidat různé efekty.

MovieSpirit - Movie Maker Pro
MovieSpirit - Movie Maker Pro
Developer: Jacky Wu
Price: 299Kč 249,00 Kč+


Leitz

Fórum

  • Poslední příspěvky
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek