Zavřít reklamu

Pondělí 25. března se kvapem blíží a to znamená pro fanoušky Applu jediné – možnost užít si první Keynote letošního roku. Ta odstartuje v 18:00 našeho času v Divadle Steva Jobse, které leží v areálu Apple Parku, a máme se na ní dočkat představení nové streamovací videoslužby, “Netflixu pro noviny a časopisy”, balíčků služeb za zvýhodněné předplatné a snad i dalších softwarových i hardwarových novinek. My vás budeme na našem magazínu samozřejmě celým večerem jako vždy provážet a již v průběhu Keynote vám přineseme články shrnující vše, co se na pódiu divadla pojmenovaném po otci jableční společnosti odehraje. To ale není vše. 

Prohlédněte si pozvánky na jarní Keynote z uplynulých let: 

Jelikož se vám při předešlých Keynote velmi líbil náš živý přepis, který jste sledovali skutečně v hojném počtu, rozhodli jsme se pro jeho realizaci i tentokrát. Pokud tedy nevládnete dobře angličtinou, ale rádi byste věděli o novinkách okamžitě po jejich představení, určitě v pondělí v podvečer Letem světem Applem navštivte a prožijte první letošní Keynote spolu s námi.

Pokud anglicky umíte, v následujících dnech vám na našem webu poradíme, jak živý přenos konference sledovat na jednotlivých platformách – tedy na iOS/macOS/tvOS, Windows a Androidu. 

Související články

Dnes nejčtenější