Zavřít reklamu

Před malou chvílí vypnul Apple zcela nečekaně svůj Online Store po celém světě. Pokud tedy nyní jeho webový obchod navštívíte a proklikáte se až k samotným produktům, místo výběru jejich typů se setkáte s hláškou „Budeme zpátky co nevidět. Právě Apple Store aktualizujeme. Přijď se brzo podívat.“ Vzhledem k tomu, že k tomuto kroku Apple přistupuje vždy před představením nových produktů je prakticky jasné, že i dnes se v jeho obchodě pár novinek objeví.

V tuto chvíli je velmi těžké říci, co přesně by mohlo do Apple Storu dorazit. V úvahu totiž připadá hned několik možností, přičemž všechny se zdají být reálné. V následujících dnech či týdnech se totiž očekává příchod nové jarní edice řemínků pro Apple Watch. Dorazit ale má i bezdrátová nabíječka AirPower, sluchátka AirPods 2. generace, nové iPady a snad i aktualizované iMacy. Na jaře též Apple v minulých letech spouštěl prodeje (PRODUCT)RED verzí svých iPhonů a ani letošek by neměl být v tomto ohledu výjimkou.

Nechme se tedy překvapit, co se v jablečném obchodě v průběhu dnešního dne objeví. Jak už jsem totiž uvedl na začátku, jeho vypnutí je naprosto neočekávané a skutečně překvapivé – tím spíš, když má na příští pondělí nachystanou Keynote v Divadle Steva Jobse, na které by měl podle očekávání své novinky ukázat. Že by si tedy pro nás připravil dnes jejich předčasnou premiéru a příští týden jim věnoval jen pár slov a zbytek času využil pro představení své streamovací služby? Uvidíme.

Dnes nejčtenější

Další články