Zavřít reklamu

Po implementaci Dark Modu do iOS volají jablíčkáři již řadu let. Tato volání navíc zesílila poté, co Apple na podzim roku 2017 uvedl svůj první iPhone s OLED displejem, na kterém by tmavý režim nejenže skvěle vypadal, ale dokonce by i šetřil baterii. Letos bychom se však měli jeho příchodu dle dostupných informací konečně dočkat. Designéři z celého světa nás proto zásobují tím, jak bude podle nich vypadat. S pěkným konceptem nyní dorazila i PhoneArena.

Koncept Dark Modu je prezentovaný na pravděpodobné podobě nadcházejícího iPhonu XI. Dle svých vlastních slov začali s redesignem ikon, neboť ten stávající jim do tmavého režimu zkrátka nepasoval. Redesign ikonek je ale skutečně minimální, změnilo se především pozadí konkrétních ikonek a nutno říct, že i to vypadá skvěle. Ačkoli nám koncept nabízí jen pohled na domovskou obrazovku, notifikační lištu, nastavení a číselnou klávesnici, lze si všimnout několika líbivých změn. Mě osobně zaujalo designové pojetí zapnutého Bluetooth, Wi-Fi, mobilních dat v notifikační liště.

Koncept nového iPhonu i tmavého režimu v iOS 13 vypadá opravdu dobře:

Jak jsem uvedl výše, koncept tmavého režimu si můžete prohlédnout na displeji iPhonu 11. Ten se na první pohled od předchůdce příliš neliší. Stále tu máme výřez, byť menší, i stejné rozprostřeni ovládacích tlačítek na bocích. Změny se dočkal fotoaparát, který nyní má tři objektivy. Mělo by se jednat o klasický, širokoúhlý a teleobjektiv. Jaký je váš názor? Myslíte, že se prozatím jedná o jeden z nejlepších konceptů Dark Modu na iOS 13?

Související články

Dnes nejčtenější