Zavřít reklamu

6 iOS aplikací, které jsou dnes zdarma či se slevou (22.2.2019)

|
1

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přinášíme tipy na zajímavé aplikace a hry. Vybíráme ty, které jsou dočasně zdarma či se slevou, takže se rozhodně vyplatí rubriku sledovat. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si i přímo v App Storu před stažením ověřit, že je aplikace či hra stále zdarma.

INFINITY – Vide­o­/M­ovie Editor PRO

Aplikace INFINITY Video / Movie Editor Pro slouží k úpravě videa. Můžete zde do videa přidávat různé efekty a pohrát si i s textem, který můžete vložit také.

INFINITY - Vide­o­/M­ovie Editor PRO
INFINITY - Vide­o­/M­ovie Editor PRO
Developer: Hoai Nam Nguyen
Price: 89Kč 49,00 Kč

Videdit – Handy Video Editor

U úpravy videa ještě zůstaneme. Videdit nabízí spousty zajímavých funkcí, jako například malování do videa, či jeho otáčení v libovolném úhlu.

Videdit - Handy Video Editor
Videdit - Handy Video Editor
Developer: Zhigang Liu
Price: 29Kč 25,00 Kč+

OrasisHD

S aplikací OrasisHD dokážete upravit nepovedenou fotografii a vylepšit její expozici. Můžete si také pohrát se sytostí, jasem, barvami a dalšími funkcemi, které aplikace nabízí.

OrasisHD
OrasisHD
Developer: Orasis Imaging
Price: 59Kč 49,00 Kč

RadioApp Pro

Minimalistická aplikace RadioApp Pro obsahuje rádiové stanice z celého světa. Ty si můžete ladit stejně jako na starých analogových rádiích. Navíc appka poslouží i jako budík.

Radio Application Pro
Radio Application Pro
Developer: Tal Shrestha
Price: 499Kč 379,00 Kč

NOTE’d

S aplikací NOTE’d budou vaše poznámky kreativní. Můžete si je uspořádat jak chcete, přidávat k nim fotky a mnoho dalšího. Vytvořit můžete třeba nákupní seznam, nebo si nahrát audio poznámku.

NOTE'd
NOTE'd
Developer: Suxxexx
Price: 59Kč 49,00 Kč

iBasket Pro – Street Basketball

Pro fanoušky basketbalu je zlevněná hra iBasket Pro – Street Basketball. Snažte se v daném čase vsítit co nejvíce košů. Míč se pokaždé ukáže v jiné vzdálenosti, takže je jen na vás, zda správně odhadnete sílu hodu.

iBasket Pro- Street Basketball
iBasket Pro- Street Basketball
Developer: Ludei
Price: 279Kč 79,00 Kč

ipad-school-fb


Leitz

Fórum

  • Poslední příspěvky
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek