Zavřít reklamu

Již velmi brzy bychom se měli dočkat příchodu jablečné streamovací videoslužby, o které jste si na našem magazínu mohli přečíst hned několik článků. Na tu se podle portálu The Wall Street Journal Apple v posledních týdnech připravuje velmi intenzivně, jelikož velké množství zaměstnanců z různých odvětví převelel právě na dokončení nové streamovací platformy. Toto personální zemětřesení se údajně dokonce dotkne některých rozpracovaných projektů, které mají být kvůli přesunu zaměstnanců k dokončení streamovací služby pozastaveny. Zvýšené pozornosti se nadále dočkala i hlasová asistentka Siri. Šéf Applu pro vývoj umělé inteligence, John Giannandrea, soustavně pracuje na zvýšení její přesnosti a celkovém zlepšení výkonu.

Není to však jen chystaná novinka, ke které se Apple nyní dle nové zprávy uplul. Už na začátku roku totiž údajně převelel spoustu inženýrů pracujících na projektu Titan – tedy samořiditelném systému pro automobily – právě k týmům pracujících na již existujících službách, aby pomohli s jejich vylepšením. Celková propagace služeb bude v budoucnu v každém Apple Storu údajně ještě výraznější. Ta bude zaměřena na zviditelnění obsahu hollywoodských partnerů na obrazovkách v každém jablečném obchodu, na kterých se budou promítat upoutávky na zbrusu nové pořady

Originalní jablečný obsah bychom si poté mohli pustit přímo na Apple TV (Koncept):

Představení jablečné streamovací platformy a takzvaného „Netflixu pro noviny a časopisy“ bychom se mohli dočkat již 25. března, na který má Apple údajně naplánovanou konferenci v divadle Steva Jobse, v Apple Parku. Chystáte se případně nově chystané služby vyzkoušet? Dejte nám o tom vědět do komentářů.

Apple TV ovladac

Související články

Dnes nejčtenější