Zavřít reklamu

V posledním updatu systému iOS přidal Apple v tichosti do svého App Storu rychlejší způsob, jak se dostat do správy předplatného, která byla ještě donedávna „ukryta“ relativně hluboko v systému. V iOS 12.1.4 či betě 12.2 však správu předplatného můžete otevřít o poznání rychleji.

Ve starších verzích systému iOS jste pro správu předplatného museli tapnout na své Apple ID z jablečného obchodu nebo přímo z nastavení a posléze jste měli možnost se k přehledu dostat. Nyní si jej můžete zobrazit přímo z App Storu, a to hned ve dvou krocích. Bohužel se tato vychytávka ve starších verzích systému nevyskytuje a pro její zpřístupnění budete muset své jablečné zařízení jednoduše aktualizovat na nejnovější verzi.

Prohlédněte si popsané snímky zveřejněné na webu MacRumors:

Implementace této novinky rozhodně potěší nemalou část uživatelů a dokáže značně zjednodušit jejich každodenní život. Kromě toho se dá ale vyložit i jinak. Již pěkných pár měsíců se totiž spekuluje nad příchodem nové streamovací služby Applu, která bude zaměřena na originální pořady a bude právě na bázi předplatného. Chystá se ale i spuštění „Netflixu pro noviny a časopisy“ za předplatné a stejný osud čeká i některé hry z App Storu. Apple by si tak mohl touto změnou de facto jen připravovat lepší podmínky právě pro příchod těchto služeb.

Související články

Dnes nejčtenější