Zavřít reklamu

6 iOS aplikací, které jsou dnes zdarma či se slevou (12.2.2019)

|
Kategorie:Aplikace ZDARMA
Diskuze
|

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přinášíme tipy na zajímavé aplikace a hry. Vybíráme ty, které jsou dočasně zdarma či se slevou, takže se rozhodně vyplatí rubriku sledovat. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si i přímo v App Storu před stažením ověřit, že je aplikace či hra stále zdarma.

Footprint – Where I´ve Been

Rádi cestujete a chcete si zaznamenávat, kde všude už jste byli? Vyzkoušejte Footprint. V aplikaci si plníte seznam zemí, které jste navštívili a u každé cesty si navíc můžete pomocí fotek zpracovat jakýsi cestovatelský deník.

Fast Repost

S Fast Repost budete moci jednoduše znovu zveřejnit vaše fotky či videa na Instagramu. Ke každé fotografii si navíc můžete přidat vodoznak.

GP NewsRadar

Fanoušci Formule One by měli vyzkoušet GP NewsRadar. Tato appka přináší vše důležité, co se okolo formulí děje. Obsahuje samozřejmě také kalendář jednotlivých závodů.

GP™ NewsRadar
GP™ NewsRadar
Price: 59Kč Free

REX – The Game of Kings

REX je strategická hra připomínající šachy pro dva hráče. Můžete hrát proti živému hráči nebo proti hře samotné, která nabízí 9 protihráčů. Potěší přítomnost češtiny.

REX - The Game of Kings
REX - The Game of Kings
Developer: Michael Davis
Price: 29Kč Free

Tap the Frog

Tap the Frog obsahuje 27 her s žábou. Vyzkoušet můžete i multiplayer a porazit tak své kamarády.

Tap the Frog
Tap the Frog
Developer: Playmous
Price: 59Kč Free+

RingO – Epic Arcade Fun

Logická hra RingO po vás bude chtít, abyste se dostali z bludiště v každém z mnoha levelů. Hra sice vypadá jednoduše, ale postupně se budete muset čím dál více snažit.

RingO - Epic Arcade Fun
RingO - Epic Arcade Fun
Price: 59Kč Free+


Leitz

Fórum

  • Poslední příspěvky
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek