Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Máte v plánu cestovat a nemůžete se rozhodnout, jestli si potřebujete pořídit kameru, stabilizátor pro telefon, nebo třeba praktický batoh? Produkty z naší nabídky se mohou pochlubit tak skvělou cenou, že si je budete moci pořídit všechny najednou.

3-osý gimbal Hohem iSteady

Hohem Isteady je tříosý stabilizátor, který disponuje funkcemi, jako je rozpoznávání objektů a obličeje. Gimbal má pohodlnou rukojeť s osmistupňovým polohováním, Nabízí Bluetooth konektivitu, funkci powerbanky, a jeho dobíjecí baterie o kapacitě 4000 mAh vydrží až 12 hodin nepřerušovaného provozu. Své zařízení můžete do gimbalu umístit jak vertikálně, tak i horizontálně. Díky stabilizačnímu systému páté generace se můžete spolehnout, že vaše záběry budou vždy dokonale stabilní. Stabilizátor Hohem Isteady je lehký a vysoce odolný.

Doprava do České republiky je zcela zdarma, zboží obdržíte nejpozději do 12 pracovních dní. Akce končí 28.2.

Sportovní akční kamera PRO Cam

Širokoúhlá sportovní akční kamera PRO Cam skutečně nabízí hodně muziky za málo peněz. Je použitelná nejen pro sporty, běžné natáčení doma i venku, ale také do auta. Nabízí úhel snímání 170°a 16MP CMOS senzor. Součástí balení je voděodolný obal, díky kterému se s kamerou můžete zúčastnit i těch nejextrémnějších sportů. Kamera podporuje microSD karty s kapacitou až 32GB.

Poštovné do České republiky je zcela zdarma, zboží obdržíte nejpozději do 20 pracovních dní. Akce končí 28.2.

Přenosná mini kamera

Potřebujete se nenápadným a spolehlivým způsobem ujistit, že je váš domov, vaše dítě, nebo váš domácí mazlíček v bezpečí? Zajistí vám to Full HD kamerka miniaturních rozměrů a plná skvělých funkcí. Spolehlivě pořídí záznam ve vysoké kvalitě, díky svým drobným rozměrům ji lze bezpečně umístit prakticky kamkoliv. Vestavěná Li-ion baterie zajistí až 100 minut nahrávání.

Poštovné do České republiky je zcela zdarma, zboží obdržíte nejpozději do 20 pracovních dní. Akce končí 28. února.

Multifunkční fotobatoh

Malý, lehký, šikovný – takový je batoh pro fotografické příslušenství. Batoh nabízí dostatek stoprocentně bezpečného místa pro všechno vaše vybavení od objektivu až po stativ. Samozřejmostí je přídavná pláštěnka, měkčené madlo a popruhy nebo dvojité zipy. Příčky uvnitř batohu lze libovolně upravit a přizpůsobit. Batoh dále disponuje dvěma venkovními a dvěma vnitřními kapsami ze síťoviny.

Doprava do České republiky je zcela zdarma, zboží obdržíte nejpozději do 20 pracovních dní.

Dnes nejčtenější

Další články