Zavřít reklamu

Pokémoni jsou celkem oblíbení i v dnešní době, ale největší rozmach zažily už před lety. Tehdy každý nejprve hltal seriál, který se vysílal velmi brzy ráno o víkendu. Poté přišly na řadu kartičky. Karetní hra Pokémon byla skutečným fenoménem a i proto vydržela až doteď a stále má mnoho hráčů. A právě ti ocení novou appku s pokémoní tématikou.

Nová aplikace od The Pokemon Company se jmenuje Pokémon TCG Card Dex. Sloužit bude k hledání a prohlížení kartiček a všech jejich vlastností z Pokémon Trading Card Game Sun & Moon series. Bude obsahovat i veškerá rozšíření a promo karty z této série.

Pokémon Go je stále velmi populární

Kartičku, kterou fyzicky vlastníte, si jednoduše naskenujete přímo v aplikaci pomocí fotoaparátu. Celou svou kolekci si tak můžete přenést do appky. Navíc dokáže přečíst i poškozené karty či ty, které jsou v jiném jazyce a převést vám je například do angličtiny. Pokud chcete vyhledávat přímo v aplikaci, můžete použít několik filtrů. Například podle kolekce, rozšíření, typu karty, typu energie a mnoho dalších. Je tak velká škoda, že podporována je opravdu pouze série Sun & Moon.

Aplikace vyjde jako free-to-play, zatím si ji však stáhnout nemůžeme. V tuto chvíli je dostupná pouze ve Švédsku, kde probíhá soft launch. Po úspěšném otestování se snad brzy dočkají i zbylé země z celého světa. Aplikaci si budete moci nastavit do angličtiny, ale také španělštiny, francouzštiny, italštiny, němčiny a portugalštiny.

Pokemon Pikachu FB

Související články

Dnes nejčtenější