Zavřít reklamu

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přinášíme tipy na zajímavé aplikace a hry pro macOS. Vybíráme ty, které jsou dočasně zlevněné nebo zcela zdarma, takže se rozhodně vyplatí rubriku sledovat. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si i přímo v App Storu před stažením ověřit, že je aplikace či hra stále zlevněná či zdarma.

App Store

Transitions DJ

V aplikaci Transitions DJ si můžete vytvořit svůj mixtape. Aplikace nabízí přístup k SoundCloudu. Vlnové křivky jsou zbarveny zvukovou frekvencí.

[appbox appstore id447999285 oldprice=“599Kč“]

PhotoScissors 5

V aplikaci PhotoScissors 5 můžete jednoduše odstranit pozadí z vaší fotografie a přidat jiné. Můžete zde také přesouvat objekty na jinou část fotografie. Spojením několika obrázků, či fotografií, vytvoříte koláž, kterou poté můžete sdílet se svými příteli.

[appbox appstore id1104791718 oldprice=“599Kč“]

Rock Crawler: Offroad Driving

Offroad závody v aplikaci Rock Crawler: Offroad Driving vám nabízí projíždění v neobvyklých terénech jako například skály. Můžete si zde vybrat několik druhů automobilů. Musíte si zde ale dávat pozor, aby se vám auto nepoškodilo a vy mohli v pořádku dojet trasu.

[appbox appstore id1287405780 oldprice=“4051Kč“]

Steam

Sid Meier’s Civilization® VI

Ve hře Sid Meier’s Civilization VI rozšiřujete vlastní impérium po svém světě. Můžete posílit svou kulturu, a tak bojovat proti různým velitelům. Postupnými boji posilujete svou civilizaci a dostáváte se tak mezi nejlepší hráče.

[appbox steam simple 289070 oldprice=“59.99 €“]

ARK: Survival Evolved

Ztroskotáte na opuštěném ostrově a je jen na vás, abyste se udrželi naživu. Pěstováním různých plodin, lovením divé zvěře a stavěním přístřešků se vám to podaří. Zvyšováním svých schopností poté můžete chovat různá zvířata, jako například dinosaury.

[appbox steam simple 346110 oldprice=“54.99 €“]

Stellaris

Ve hře Stellaris můžete prozkoumat celou galaxii, ve které vás čekají neuvěřitelné zázraky. Stellaris je strategická hra, ve které rozvíjíte své technologie. Hru můžete hrát i se svými přáteli v multiplayer módu.

[appbox steam simple 281990 oldprice=“39.99 €“]

MacBook Pro 2015 FB
MacBook Pro 2015 FB

 

Související články

Dnes nejčtenější