Zavřít reklamu

Pokud se v těchto chvílích potýkáte s problémy při připojování k App Storu, iTunes či Apple Music, vězte, že nejste ani zdaleka sami. Na problémy s těmito službami si totiž stěžuje velká spousta uživatelů po celém světě. Krom problémů s výše zmíněnými službami je však spojuje i další věc – iOS 11 v jejich iPhonu či iPadu. Zdá se totiž, že se problém týká jen této verze operačního systému. 

V tuto chvíli není jasné, co přesně chybu odstartovalo. Někteří uživatelé však tvrdí, že k její opravě stačilo pouze posunout datum v iPhonu o jeden den dozadu. Někteří odborníci se tak domnívají, že je chyba způsobena “jen” vypršením určitých bezpečnostních certifikátů a po jejich obnovení začne služba opět bez problému fungovat. 

Máte radši nynější podobu App Storu, nebo vás víc bavil design App Storu z iOS 10?

K problému se zatím obsáhleji nevyjádřil ani samotný Apple, byť na jeho servisní stránce potvrzuje, že se u App Storu a Apple Music potýká s problémy a dodává, že uživatelé s fungujícími obchody se mohou potýkat s pomalým načítáním. Co přesně však problém způsobuje neprozradil. 

Jestli se tedy i vy potýkáte s podobným problémem, máte hned tři možnosti, jak jej vyřešit. Buď zkuste datum na svém iPhonu posunout o den dozadu, updatujte na iOS 12 nebo zkrátka a dobře počkejte, než Apple chybu opraví. Podobné nešvary jsou totiž zpravidla vyřešeny do pár desítek minut, maximálně hodin. 

app store

Související články

Dnes nejčtenější