Zavřít reklamu

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přinášíme tipy na zajímavé aplikace a hry pro macOS. Vybíráme ty, které jsou dočasně zlevněné nebo zcela zdarma, takže se rozhodně vyplatí rubriku sledovat. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si i přímo v App Storu před stažením ověřit, že je aplikace či hra stále zlevněná či zdarma.

App Store

DJ Mix Pads 2 – Remix Version

Vytvářejte vlastní hudbu v DJ Mix Pads 2. Aplikace obsahuje vlastní beaty, mnoho zvukových efektů a možnost nahrávání přes mikrofon. Nejvíce je přizpůsobena stylům dubstep, EDM a future bass.

[appbox appstore id1078560606 oldprice=“899 Kč“]

EaseUS CleanGenius

S EaseUS CleanGenius si vyčistíte sůj Mac. Kromě zbavení všeho nepotřebného z disku vám pomůže s odinstalováním aplikace a zvládne mnoho dalších funkcí.

[appbox appstore id486153141 oldprice=“299 Kč“]

Star Wars: Knights of the Old Republic

Legendární hru Star Wars: Knights of the Old Republic nyní pořídíte v App Storu se slevou. Vezměte na sebe zodpovědnost a za pomocí Síly zachraňte Republiku.

[appbox appstore id416608891 oldprice=“299 Kč“]

Steam

Subnautica

Subnautica je velmi povedeným titulem, ve kterém budete prozkoumávat podvodní svět, hledat součástky a především se pokusíte vyhnout smrti. Výhodou je, že si ji můžete zahrát několikrát, protože vždy začínáte jinde a zážitek nikdy není zcela stejný.

[appbox steam simple 264710 oldprice=“20.99 €“]

Octodad: Dadliest Catch

Bláznivá hra Octodad: Dadliest Catch vás zaujme především svým stylem ovládání. Musíte totiž zvládnout ovládat chobotnici, která se vydává za normálního chlápka. To však nebude nic snadného, protože si musíte poradit s ovládáním každé končetiny zvlášť.

[appbox steam simple 224480 oldprice=“13.99 €“]

Anno 2205

Série Anno je na herním trhu už opravdu dlouho. Díl 2205 vznikl v roce 2015 a podíváme se v něm do budoucnosti, do roku 2205, jak už název napovídá. Budete mít na starosti postavení, rozvoj a bránění svého města. Krásná grafika jen podtrhuje dobrý dojem z tohoto titulu.

[appbox steam simple 375910 oldprice=“39.99 €“]

macbook air official fb

Dnes nejčtenější

.