Zavřít reklamu

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přinášíme tipy na zajímavé aplikace a hry pro macOS. Vybíráme ty, které jsou dočasně zlevněné nebo zcela zdarma, takže se rozhodně vyplatí rubriku sledovat. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si i přímo v App Storu před stažením ověřit, že je aplikace či hra stále zlevněná či zdarma.

App Store

DiskKeeper Pro: advanced Cleaner & Uninstaller

Nástroj DiskKeeper Pro obsahuje několik užitečných funkcí. Primárně dokáže vyčistit disk od nepotřebných dat včetně souborů prohlížeče či emailu. Navíc se jedná i o uninstaller, takže vám pomůže s odinstalováním aplikace.

[appbox appstore id928945535 oldprice=“599 Kč“]

Earth 3D

3D model Země v Earth 3D obsahuje přes 2.600 geografických objektů a 500 divů světa. Můžete tak prozkoumat Zemi a zjistit o ni něco nového. To vše v pěkné 3D grafice a s podporou více monitorů.

[appbox appstore id476566660 oldprice=“89 Kč“]

Adelantado Trilogy. Book Two (Premium)

V této hře objevujete Ameriku s Donem Diegem. Jedná se o strategickou simulaci s mnoho misemi a činnostmi, které můžete vykonávat.

[appbox appstore id897440488 oldprice=“179 Kč“]

Steam

SUNLESS SEA

Temné SUNLESS SEA vás zavede na moře a vy budete prozkoumávat různorodé ostrovy. Hra obsahuje mnoho textů, které jsou zpracovány výborně, ale je potřeba dobrá znalost angličtiny. Kladně je hodnocena především atmosféra během celého hraní.

[appbox steam simple 304650 oldprice=“18.99 €“]

Meeple Station

Vybudujte si vlastní vesmírnou stanici v Meeple Station. Bude na vás čekat obchodování se zbožím, objevování neznámých galaxií a souboje s piráty. To vše v jednoduché, přesto pěkné grafice.

[appbox steam simple 900010 oldprice=“16.99 €“]

Car Mechanic Simulator 2015

V Car Mechanic Simulator 2015 se stanete automechanikem. Zákazníci vám mohou přivézt některé z celkem rozsáhlého počtu dostupných vozidel a vy jej budete muset opravit. Potenciálních závad je opravdu mnoho a tak se rozhodně nebudete brzy nudit.

[appbox steam simple 320300 oldprice=“19.99 €“]

Související články

Dnes nejčtenější