Zavřít reklamu

6 iOS aplikací, které jsou dnes zdarma či se slevou (18.1.2019)

|
2

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přinášíme tipy na zajímavé aplikace a hry. Vybíráme ty, které jsou dočasně zdarma či se slevou, takže se rozhodně vyplatí rubriku sledovat. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si i přímo v App Storu před stažením ověřit, že je aplikace či hra stále zdarma.

Meal Reminders

Meal Reminders bude vašim pomocníkem při dodržování pravidelného jídelníčku. Bude vám v předem určených intervalech připomínat snídani, svačinu, oběd či večeři.

Meal Reminders
Meal Reminders
Developer: Pedro Anibarro
Price: 29 Kč Free+

How to Write A Song

V How to Write A Song najdete spoustu videí, které vám pomohou s psaním textů písní. Jde jednak o praktické rady, tak i o inspirační videa pro námět vaší písně.

Deflecto

V této hře budete chránit malé městečko před hrozbou z nebes. Musíte zachytit všechna tělesa, která na město padají a poslat je zpět na oblohu.

Deflecto
Deflecto
Developer: Brian Williams
Price: 29 Kč 25,00 Kč

4×4 Safari: I-Pro

Prozkoumejte safari ve hře 4×4 Safari: I-Pro. Čeká vás několik dopravních prostředků a celkem 20 zvířat, která můžete pozorovat. Zvířata můžete také lovit a k dispozici budete mít velké množství zbraní.

4x4 Safari: I-Pro
4x4 Safari: I-Pro
Developer: Liga Andina
Price: 29 Kč 25,00 Kč+

Ninjas – STOLEN SCROLLS

2D arkádová mlátička Ninjas – STOLEN SCROLLS nabízí jednoduchou avšak chytlavou hratelnost. Vyberete si svého ninju, kterého postupně vylepšujete, abyste vyzráli nad všemi druhy nepřátel.

Ninjas - STOLEN SCROLLS
Ninjas - STOLEN SCROLLS
Developer: Daigo Nakamura
Price: 89 Kč Free+

Wonderland: Little Mermaid

Hrou pro nejmenší je Wonderland: Little Mermaid. Děti zde navštíví podvodní svět, poznají mnoho zvířat a postav v celkem 14 lokacích. K dispozici je i devět mořských panen, které si mohou děti upravit dle svého.

Wonderland : Little Mermaid
Wonderland : Little Mermaid
Price: 89 Kč 79,00 Kč


Leitz

Fórum

  • Poslední příspěvky
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek