Zavřít reklamu

Představení posledních jablečných telefonů extrémní úspěch nesklidilo a ve svých prodejích stále tápe. Tento fakt potvrzuje jeho snížení výroby a oznámení nižších předpokládaných tržbách za poslední čtvrtletí loňského roku. Na tuto situaci by měl Apple patřičně reagovat a nový iPhone by se opět měl stát revolučním produktem. O některých možných novinkách jste se již měli možnost dočíst na našem magazínu, avšak téměř denně prosakují nové informace, čeho bychom se letos v září mohli dočkat.

První náhled na iPhone 11 poskytl již v listopadu minulého roku veleuznávaný analytik Ming-Chi Kuo. Dle jeho vize se dočkáme vylepšené autentizace Face ID, která by posléze fungovala ještě spolehlivěji než nyní. Dorazit by ale měly i zcela nové antény pro lepší příjem signálu či vylepšený fotoaparát. Se svou prognózou se pak nyní připojili i analytici ze společnosti Barclays, kteří věří, že nové iPhony dostanou podporu standardu WiFi 6. Ten slibuje krom vyšší rychlosti, většího rosahu či omezené latence i daleko vyšší bezpečnost či o poznání rychlejší prvotní připojení k síti. Jedná se tedy o novinky, které sice za revoluční považovat nelze, nicméně by zákazníka určitě potěšily. Vzhledem k tomu, že byla novinka oznámena Wi-Fi Aliancí teprve v říjnu minulého roku, je však její podpora zatím spíše mizivá. To by se ale mělo v následujících měsících změnit. 

Jak by vypadal iPhone s třemi fotoaparáty:

Uvidíme, jaké informace o novinkách přinesou následující týdny. Ty se ale budou velmi pravděpodobně točit spíše kolem příchodu nabíječky AirPower, nového pouzdra pro AirPods či nové generace iPadu mini a levného iPadu, které by měl Apple světu ukázat na začátku letoška. S informacemi o nových iPhonech se pak roztrhne pytel zhruba od května.

iphone-11

Dnes nejčtenější

.