Zavřít reklamu

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přinášíme tipy na zajímavé aplikace a hry. Vybíráme ty, které jsou dočasně zdarma či se slevou, takže se rozhodně vyplatí rubriku sledovat. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si i přímo v App Storu před stažením ověřit, že je aplikace či hra stále zdarma.

Paint Tools for iPhone

Paint Tools je velmi zajímavě vypadající aplikací pro kreslení. Obsahuje velké množství nástrojů od tužek, přes pastelky a štětce až po olejové barvy.

[appbox appstore id829541421 oldprice=“29 Kč“]

AMBIENT for Hue

AMBIENT for Hue je užitečným nástrojem pro využití světel Hue. Umí najít průměrnou a dvě dominantní barvy v obraze v reálném čase například na obrazovce vaší televize a ty poté zobrazit právě v Hue světlech.

[appbox appstore id784550115 oldprice=“29 Kč“]

Stickyboard 2

Stickyboard 2 je jednoduchou nástěnkou pro iPad. Vytváříte si v ní lístečky s poznámkami a ty poté libovolně rozmisťujete po displeji. Appka navíc spolupracuje i s Apple Pencil.

[appbox appstore id466102928 oldprice=“149 Kč“]

Radiant One

Radiant One je kolekcí adventurních příběhů. Hra nabízí zajímavou stylizaci a grafiku, každý měsíc nový příběh a velké množství různých puzzlu k řešení. V tuto chvíli jsou k dispozici dva samostatné příběhy .

[appbox appstore id1418889165 oldprice=“89 Kč“]

Cubes: brain teaser

Cubes je logickou hrou se 127 unikátními levely. Cílem hry je přesouváním kostek různých barev sestavit předem daný obrazec. Obtížnost hry se postupně zvyšuje, takže ze začátku půjde vše hladce, ale pak začne přituhovat.

[appbox appstore id1195780835 oldprice=“29 Kč“]

Feed the Rats – Real physics!

Další logickou hrou je Feed the Rats. V ní máte za úkol zničit všechny bedny na obrazovce, aby se krysa Raymond dostal k sýru. Připraveno je 40 levelů rozdělených do 4 kapitol.

[appbox appstore id1033192917 oldprice=“149 Kč“]

iPhone-woman-fb
Zdroj: Redakce Letem světem Applem
Témata: ,

Související články

Dnes nejčtenější