Zavřít reklamu

6 macOS aplikací a her, které jsou dnes zdarma či se slevou (9.1.2019)

|
Kategorie:Aplikace ZDARMA
Diskuze
|

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přinášíme tipy na zajímavé aplikace a hry pro macOS. Vybíráme ty, které jsou dočasně zlevněné nebo zcela zdarma, takže se rozhodně vyplatí rubriku sledovat. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si i přímo v App Storu před stažením ověřit, že je aplikace či hra stále zlevněná či zdarma.

App Store

Toolbox for iWork – Templates

Toolbox je aplikací s více než 40.000 soubory, které využijete v Pages, Keynote i Numbers. Jedná se o kompletní témata, šablony, infografiky, kliparty a mnoho dalšího. Vaše dokumenty tak budou vypadat opravdu jedinečně a profesionálně.

Toolbox for iWork - Templates
Toolbox for iWork - Templates
Developer: Jumsoft
Price: 1.549 Kč 1 290,00 Kč

Total Video Tools: Movie Edit

Total Video Tools kombinuje několik užitečných aplikací do jedné. Můžete v ní nahrávat obrazovku Macu, převádět audio i video mezi mnoha formáty, upravovat video a také ho přehrávat.

Total Video Tools: Movie Edit
Total Video Tools: Movie Edit
Developer: XiuYing Zhu
Price: 449 Kč 379,00 Kč

WiFi Signal Strength Explorer

WiFi Signal Strenght Explorer vám ve stavové horní liště zobrazí přehledně zobrazenou sílu WiFi signálu. Ten je zobrazen pomocí barev, kdy červená značí špatný signál (0 % – 20 %), žlutá střední sílu (20 % – 40 %) a zelená nejlepší sílu (40 % – 100 %). Můžete si tak pomocí tohoto nástroje najít místo s nejsilnějším signálem a využít rychlost internetu naplno.

Wifi Signal Strength Explorer
Wifi Signal Strength Explorer
Developer: AppYogi Software
Price: 179 Kč 149,00 Kč

Steam

Hand of Fate 2

Hand of Fate 2 je titulem kombinujícím RPG a karetní hry. Čeká vás zajímavý příběh s několika kapitolami, kdy v každé musíte na konci porazit bosse. Bojovat budete jak klasicky se zbraněmi, tak i u stolu pomocí karet. Budete si stavět vlastní balíčky karet, kterých je k odemčení opravdu mnoho.

Hand of Fate 2
Hand of Fate 2
Developer: Defiant Development
Price: 27.99 € 27,99 €

High Hell

Minimalisticka hra High Hell nabízí zběsilou akci v kreslené grafice. Celkem obsahuje 20 misí a hromadu nepřátel.

High Hell
High Hell
Developer: Terri Vellmann, Doseone
Price: 8.19 € 8,19 €

Rytmik Studio

Steam obsahuje především hry, není to však pravidlem. Jednou z výjimek je aplikace Rytmik Studio od českého studia CINEMAX. Jde o nástroj pro tvorbu hudby s obrovským množstvím možností.  Avšak její koncept a ovládání jsou celkem jednoduché, takže se rychle zorientujete a můžete se pustit do tvorby vlastních skladeb.

Rytmik Studio
Rytmik Studio
Developer: CINEMAX, s.r.o.
Price: 27.99 € 27,99 €


Leitz

Fórum

  • Poslední příspěvky
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek