Zavřít reklamu

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přinášíme tipy na zajímavé aplikace a hry pro macOS. Vybíráme ty, které jsou dočasně zlevněné nebo zcela zdarma, takže se rozhodně vyplatí rubriku sledovat. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si i přímo v App Storu před stažením ověřit, že je aplikace či hra stále zlevněná či zdarma.

App Store

Toolbox for iWork – Templates

Toolbox je aplikací s více než 40.000 soubory, které využijete v Pages, Keynote i Numbers. Jedná se o kompletní témata, šablony, infografiky, kliparty a mnoho dalšího. Vaše dokumenty tak budou vypadat opravdu jedinečně a profesionálně.

[appbox appstore id671717313 oldprice=“1.549 Kč“]

Total Video Tools: Movie Edit

Total Video Tools kombinuje několik užitečných aplikací do jedné. Můžete v ní nahrávat obrazovku Macu, převádět audio i video mezi mnoha formáty, upravovat video a také ho přehrávat.

[appbox appstore id1153967019 oldprice=“449 Kč“]

WiFi Signal Strength Explorer

WiFi Signal Strenght Explorer vám ve stavové horní liště zobrazí přehledně zobrazenou sílu WiFi signálu. Ten je zobrazen pomocí barev, kdy červená značí špatný signál (0 % – 20 %), žlutá střední sílu (20 % – 40 %) a zelená nejlepší sílu (40 % – 100 %). Můžete si tak pomocí tohoto nástroje najít místo s nejsilnějším signálem a využít rychlost internetu naplno.

[appbox appstore id1177934624 oldprice=“179 Kč“]

Steam

Hand of Fate 2

Hand of Fate 2 je titulem kombinujícím RPG a karetní hry. Čeká vás zajímavý příběh s několika kapitolami, kdy v každé musíte na konci porazit bosse. Bojovat budete jak klasicky se zbraněmi, tak i u stolu pomocí karet. Budete si stavět vlastní balíčky karet, kterých je k odemčení opravdu mnoho.

[appbox steam simple 456670 oldprice=“27.99 €“]

High Hell

Minimalisticka hra High Hell nabízí zběsilou akci v kreslené grafice. Celkem obsahuje 20 misí a hromadu nepřátel.

[appbox steam simple 673000 oldprice=“8.19 €“]

Rytmik Studio

Steam obsahuje především hry, není to však pravidlem. Jednou z výjimek je aplikace Rytmik Studio od českého studia CINEMAX. Jde o nástroj pro tvorbu hudby s obrovským množstvím možností.  Avšak její koncept a ovládání jsou celkem jednoduché, takže se rychle zorientujete a můžete se pustit do tvorby vlastních skladeb.

[appbox steam simple 657280 oldprice=“27.99 €“]

macbook fb
Zdroj: Redakce Letem světem Applem
Témata:

Související články

Dnes nejčtenější