Zavřít reklamu

Při příležitosti letošního veletrhu CES se kalifornská společnost Belkin rozhodla představit jejich zbrusu novou řadu kabelů. Mimo to, že mezi nimi nalezneme dva USB-A kabely, došlo taktéž k oznámení USB-C/Lightning kabelu. Ty byly doposud možné zakoupit pouze přímo od Applu, avšak na konci minulého roku se začalo objevovat čím dál více náznaků, že je příchod kabelů z dílny třetích stran na spadnutí. A právě Belkin je jednou z prvních společností, která svou verzi světu představila.

Kabel z dílny společnosti Belkin bude nabízen hned ve třech délkových variantách – konkrétně v 1,2 m, 1,8m a 3m (dle převodu ze stop na metry). Jejich oficiálního uvedení na trh se dočkáme na jaře letošního roku. Cena kabelů se bude pohybovat mezi $24.99 a $34.99, tedy zhruba mezi 560 a 800 korunami v závislosti na délce. Za tuto cenu však dostanete opravdu hezký kabel s úpletovým tělem a kvalitně vypadajícími koncovkami.

Spolu s výše uvedenými produkty se Belkin rozhodl představit taktéž USB-C powerbanku s kapacitou 20 000 mAh, která disponuje výstupem až 27 wattů. Díky tomu může být využita k solidnímu nabíjení nového iPadu Pro, nebo dokonce pro napájení 12″ MacBooku. Svého představení se taktéž dočkaly chytrá světla Wemo, která lze ovládat pomocí Alexy nebo Google Assistenta a dvě BoostCharge USB-C nabíječky. Jedna určena do automobilu a druhá klasicky do zásuvky ve zdi.

Kupujete převážně oficiální příslušenství od Applu, nebo raději sáhnete po levnější alternativě od jiného výrobce?

belkin-usb-c-to-lightning

Dnes nejčtenější

.