Zavřít reklamu

Mysleli jste si, že vás budeme dárky zdarma zásobovat jen na konci loňského roku kvůli blížícím se Vánocům? Chyba lávky. Z nového roku neuplynul sice ještě ani týden, ale my už vás chceme potěšit dárkem ve formě programu HD Video Converter pro Mac i PC, který můžete stáhnout zcela zdarma. Software umožňuje celou řadu úkonů, mezi které samozřejmě patří konvertování videa do spousty různých formátů či jednoduché stahování videí z YouTube a více než 300 dalších stránek. Těšit se dále můžete na základní editaci videa, práci s titulky či prezentaci fotografií. Ve vašem Macu či PC by tedy rozhodně HD Video Converter chybět neměl. 

Běžná cena programu HD Video Converter je 59,95 dolarů, vy jej však nyní můžete získat zcela zdarma a to se vším všudy. Stačí, abyste na této stránce zvolili u akce HD Video Converter Giveaway možnost Get Free for PC/Mac a pak už jen postupovali podle pokynů v programu. Pokud byste pak tápali nad aktivací pomocí licenčního kódu, využijte nápovědu zde. 

Parádní program ale není to jediné, co můžete nyní zdarma získat. Pokud se na vás usměje jen trochu štěstí, můžete v soutěži od VideoProc vyhrát některou z parádních cen. Stačí, abyste navštívili tuto stránku, vybrali si vlevo dvě ceny, vyplnili jméno, emailovou adresu a usmálo se na vás štěstí. Pokud se tak stane, vámi vybrané dárky vám VideoProc zašle. Zkusit své štěstí se tedy v tomto případě rozhodně vyplatí. 

hd video
Zdroj: Redakce Letem světem Applem
Témata: ,

Související články

Dnes nejčtenější