Zavřít reklamu

Dnes je tomu přesně padesát let od chvíle, kdy se narodila jedna z největších legend motosportu Michael Schumacher. Držitel sedmi titulů mistra světa v F1, muž, který stanul 68x na pole position a vyhrál 91 velkých cen zůstane navždy v srdci fanoušků po celém světě. V rámci oslav jeho narozenin vydala aplikace Keep Fighting pro fanoušky velmi speciální dárek v podobě oficiální aplikace Michaela Schumachera.

Oficiální aplikace je v podstatě digitálním muzeem, ve kterém můžete vzpomenout na všechny důležité milníky v kariéře Michaela Schumachera pomocí nejmodernějších technologií. Kariéra nejúspěšnějšího pilota Formule 1 v historii je zmapována v aplikaci pro iOS a Android, která je zdarma dostupná od dnešního dne fanouškům po celém světě. K dispozici je extrémní množství materiálu včetně prohlídky vozidel šampióna ve 3D, možnost přehrát si zvuk jejich motoru, podívat se na statistiky, záznamy z nejlepších momentů kariéry a také rozhovor s Michelem Schumacherem natočený krátce před jeho nehodou na lyžích v roce 2013.

K dispozice je dokonce prohlídka historické motokárové dráhy Kerpen-Manheim, kde se Michael naučil jako dítě vše, co později zúročil v nejprestižnější sérii světa. Aplikace mapuje celou kariéru od začátků na motokárách, přes Formule 3, Formule Konig, DTM, až po F1.

IMG_4463 2

Své oslavy si samozřejmě nemohla odpustit ani stáj, za kterou Michael vybojoval rekordní množství pole position, vítězství a titulů. Přímo v muzeu Ferrari v Italském Maranellu se dnešním dnem otvírá výstava věnovaná Michaelovi a jeho úspěchům. V loňském roce jsem navštívil jak muzeum v Maranellu, tak i v Modeně a mohu obě muzea jen a jen doporučit a to bez ohledu na právě konanou výstavu k příležitosti oslav narozenin jednoho z nejlegendárnějších pilotů v historii. V následující galerii se můžete podívat na několik fotografií přímo z Maranella. Mimochodem. když už budete v Modeně, nevynechejte ani Pagani muzeum.

IMG_4463 2

Dnes nejčtenější

.