Zavřít reklamu

Myslíte si, že když pracujete pro předního světového výrobce smartphonů, používáte ke svému každodennímu fungování výhradně produkty z jeho dílny? Chyba lávka. Minulé měsíce nám několikrát ukázaly, že tomu tak úplně není a například na Twitter přispívají správci účtů největších technologických gigantů ze zařízení konkurence. Podobné přešlapy jsou samosebou vždy hojně medializovány a hříšníka čeká od zaměstnavatele pokárání, pokuta či v nejhorším případě vyhazov. Jeden by si tak myslel, že si na tyto prohřešky dá každý velký pozor a to zejména u příspěvků, které jsou důležitější než ostatní. Jak se však poslední den roku 2018 ukázalo, ani zdaleka tomu tak není. 

Věděli jste, že Huawei vyrábí vlastní chytrý reproduktor velmi podobný HomePodu?:

Konec roku a začátek roku nového je neodmyslitelně spojen se záplavou různých přáníček, která dostáváme od blízkého i širšího okolí. S novoročním přáním se vytasil i čínský Huawei, který na Twitter umístil Gif spolu s přáním všeho dobrého. Zdánlivě milé gesto má však jednu nepěknou kaňku – Huawei přidal tento tweet z konkurenčního iPhonu, přestože své telefony považuje za nejlepší na světě. To neuniklo youtuberovi MKBHD, který si již v minulosti pár podobných objevů připsal a stejně jako tentokrát se o ně podělil na svém Twitteru. Huawei sice tweet záhy odstranil, nicméně MKBHD jej stihl alespoň vyscreenovat. 

DvzM9ecXQAAmkD0.jpg-large

Snad se tedy i letos dočkáme spousty podobných přešlapů, kterým se lze pousmát. Vzhledem k tomu, jak velký důraz kladou mnohé společnosti na propagaci na sociálních sítích se však dá očekávat, že se již brzy dočkáme dalšího „neuhlídání“ smartphonu přispěvatele. Otázkou tak spíše zůstává, zda to bude člověk z Huawei, Samsungu nebo Applu.

Huawei

Související články

Dnes nejčtenější

.