Zavřít reklamu

7 iOS aplikací, které jsou dnes zdarma či se slevou (11.12.2018)

|
Kategorie:Aplikace ZDARMA
Diskuze
|

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přinášíme tipy na zajímavé aplikace a hry. Vybíráme ty, které jsou dočasně zdarma či se slevou, takže se rozhodně vyplatí rubriku sledovat. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si i přímo v App Storu před stažením ověřit, že je aplikace či hra stále zdarma.

Art Authority for iPad

Zajímáte-li se o umění, touto aplikací budete nadšeni. Nabízí možnost prohlédnout si díla více než 1 500 autorů, dohromady zde najdete na 100 000 obrazů. Ty jsou samozřejmě přehledně rozděleny podle kategorií, autorů či období, ve kterém byly vytvořeny. Tato verze aplikace je pouze pro iPad.

Art Authority for iPad
Art Authority for iPad
Price: 299 Kč 249,00 Kč

Art Authority

Ale majitelé iPhonů nemusí smutnit, protože existuje i verze pro jejich jablečný telefon. Není sice tak hezky zpracovaná po grafické stránce, ale jinak nabízí stejný obsah jako verze pro iPad.

Art Authority
Art Authority
Price: 149 Kč 129,00 Kč

LeechTunes

Máte rádi Apple Music, ale už vás nudí vzhled této aplikace? Propojte si svou knihovnu s LeechTunes, ve které si můžete nastavit jedno z mnoha barevných témat. Appka obsahuje také možnost nastavit si na pozadí vlastní obrázek či zobrazení titulků z databáze lyrics.wikia.com. Potěší i možnost přes aplikaci vyhledávat podobné písničky na YouTube.

LeechTunes
LeechTunes
Developer: Leechbite Apps
Price: 59 Kč 79,00 Kč

Bow Island

V Bow Island se stanete lukostřelcem. Užijete si 10 zábavných levelů s mnoha terči, které můžete trefovat. Hra nabízí pěkné grafické zpracování.

Bow Island
Bow Island
Developer: Philip Hirt
Price: 449 Kč Free

Magic Wand´s Journey

Magic Wand´s Journey je hrou s jednoduchým ovládáním a návykovou hratelností. Musíte správně odhadnout vzdálenost mezi dvěma body a vytvořit tyč, po které přejdete. Cílem je samozřejmě dosáhnout co nejvyššího skóre.

Magic Wand's Journey
Magic Wand's Journey
Developer: Philip Hirt
Price: 59 Kč Free

The Pedestal

Další hrou s jednoduchými pravidly je The Pedestal. V ní ovládáte mladého ninju, kdy s ním klepáním na displej skáčete. Musíte se vyhýbat překážkám a přežít co nejdéle.

The Pedestal
The Pedestal
Developer: Daniel Ivanov
Price: 29 Kč Free

Subtraction Flash Cards MAtch Math Games for Kids

Tato appka nabízí jednoduché početní úkoly pro děti. Obsahuje několik her pomocí kterých si děti procvičují základní početní úkony.


Leitz

Fórum

  • Poslední příspěvky
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek