Zavřít reklamu

Soukromí se pro mnoho lidí stává jednou z nejcennějších věcí a začínají se aktivně zajímat o jeho zabezpečení. Přelepování webkamer na noteboocích lidé začali dělat ve snaze zamezit hackerům nabourat se do svých osobních životů. Mobilní telefon nosí většina lidí stále u sebe a riziko, že nečekaný host bude sledovat vás a vaše kroky ještě detailněji je tak mnohem větší. V rámci modelové řady PanzerGlass Privacy tak přibývá unikátní model s označením CamSlider, který je uzpůsoben pro pohodlné mechanické zaslepení přední kamerky mobilního telefonu. Uživatel tak může mít jistotu naprostého soukromí a současně si zachová plný uživatelský komfort.

CamSlider je evolucí skla PanzerGlass Privacy, které kromě ochrany displeje před škrábanci a nárazy poskytuje i zvýšenou ochranu soukromí. Funguje na principu polarizace, který zaručuje, že obsah displeje vidí jenom uživatel, který kouká na displej smartphonu přímo čelním pohledem. Zvídavé pohledy ze stran nebo přes rameno pak vidí jen velmi deformovaný obraz nebo úplně černý displej.

Pro mnohé naše zákazníky ale soukromí nekončí při obsahu displeje. Smartphone je pro ně často nejdůležitějším pracovním nástrojem, který zejména u firemních zákazníků slouží i na uchovávaní množství důležitých a citlivých dat. Při těchto zařízeních jednoduše ochrany není nikdy dost, a ta hardwarová přináší ještě lepší úroveň bezpečnosti a soukromí. Sklo Privacy CamSlider si pak celkem určitě najde svoje místo kupříkladu tam, kde je zakrývaní senzorů a kamer absolutní povinností. Uplatní se ve výrobě či laboratořích, nebo prostředí kde se funguje ve vyhrazeném režimu. Své zákazníky si tak nalezne jak v soukromé, tak státní sféře. Je tak konec nevkusnému a nepraktickému přelepovaní senzorů!

Nová skla PanzerGlass Privacy CamSlider budou na pultech prodejců k dispozici koncem listopadu pro modely Apple iPhone 6, 6s, 7, 8, X, Xs, Xs Max a Xr za maloobchodní cenu 999 Kč. Další modely budou postupně přibývat. Skla budou k dostání u všech dobrých prodejců smartphonů a spotřební elektroniky, u kterých koupíte i ostatní skla PanzerGlass, kde vám proškolený personál pomůže i s odborným nalepením, na které je taky poskytována záruka!

Nic neporazí PanzerGlass!

panzerglass_privacy_camslider
Zdroj: Redakce Letem světem Applem
panzerglass_privacy_camslider
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Související články

Dnes nejčtenější