Zavřít reklamu

Tisková zpráva: Přestože svátek známý jako Black Friday vznikl jako reflexe krachu na newyorské burze, jde o stoprocentně pozitivní záležitost. Proč? Protože nás každoročně překvapuje množstvím lákavých slev od mnoha obchodníků napříč odvětvími. Reseller jablečného giganta iWant si pro vás letos připravil opravdu pořádné sousto!

A na co se můžete těšit? Největší peckou je sleva 5 000 Kč na vybrané MacBooky. Prémiový Apple MacBook Pro 13,3”, lehounký kompaktní MacBook 12” a domácí profi iMac 21,5” Retina 4K koupíte jen na černý pátek za cenu 34 990 Kč. Luxusní notebooky za luxusní ceny.

black-friday-iwant2

Mimo to na vás čeká sleva 4 000 Kč na vybrané iPhony, 1 500 Kč na některé Apple iPady a 20% sleva na nákup designových sluchátek Beats.

A co dál? Všechna svá zařízení, i ta nově koupená, můžete vybavit skvělým příslušenstvím. Pouze 23. 11. pořídíte na iWant vybrané prémiové repráky JBL se slevou až 1 600 Kč nebo exkluzivní produkty jako sluchátka iWant Pods nebo univerzální kabel Allroundo již od 490 Kč.

Kromě toho vám iWant nabídne nákup na splátky s 0% navýšením. Úvěr lze jednoduše uzavřít na jakékoliv prodejně iWant, navíc si jej můžete nechat předschválit online, abyste se vyhnuli čekání na prodejně.

Těšíte se na Pátek? Tenhle bude s velkým P! Black Friday na iWant jen 23. 11.!

black-friday-iwant

Dnes nejčtenější

.