Zavřít reklamu

Pamatujete si, jak se Apple téměř před měsícem chlubil při představené nového iPadu Pro jeho brutálním výkonem, který demonstroval mimo jiné hrou NBA 2K Mobile od studia 2K Games? Divil bych se, kdyby ne. Grafické zpracování této hry bylo totiž na iPadu skutečně fenomenální a bez problému sneslo srovnání i s grafikou nejnovějších herních konzolí. Ostatně, samotný Apple se nechal slyšet, že se grafický výkon nového iPadu Pro bez problému vyrovná i Xboxu One S. “Konzolová” verze hry však v minulých týdnech pro iOS zařízení dostupná nebyla, což se však dnešním dnem mění.

Do NBA 2K Mobile konečně dorazil update, který přináší mimo jiné právě konzolovou grafiku. Ta je však kvůli své náročnosti dostupná pouze pro nejnovější iPady Pro, které se mohou spolehnout na čipsety A12X Bionic – tedy upravené procesory z letošních iPhonů. Tuto sportovní pecku si tak budete na nových iPadech moci vychutnat skutečně plnými doušky. Jasně, ovládání bude skrze dotykové body na displeji stále poměrně krkolomné, grafika však nejednomu z vás dech zaručeně vyrazí. 

Pokud však iPad Pro nemáte, nezoufejte. Hra totiž stojí za vyzkoušení i tak. Po palubovce se můžete proběhnout si více než čtyřmi sty hráči, se kterými se můžete pokusit dobýt pomyslný basketbalový Olymp. Jakou strategii k cestě za slávou zvolíte už je jen a jen na vás. 

[appbox appstore id1252850847 ]

nba

Dnes nejčtenější

.