Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Počasí venku již nějakou dobu nepřeje vysedávání na zahrádkách nebo dlouhým procházkám městem. To ale neznamená, že bychom se měli začít nudit. Co byste řekli skvělé herní konzoli v retro stylu, která je navíc plná legendárních herních titulů? Jednu takovou dnes můžete zakoupit za zvýhodněnou cenu.

S touto skvělou herní konzolí v retro stylu se rozhodně nudit nebudete. Nabízí rovnou 620 různých klasických her, které vás nostalgicky vrátí do dětství, a které si můžete zahrát s přáteli i rodinou. Stačí, když konzoli připojíte k televizi příslušným kabelem, a můžete si začít užívat nekonečné hodiny retro zábavy. Konzole se díky svým malým rozměrům (13 x 10 x 4,5cm) vejde opravdu všude, lehká váha (130g) zase umožňuje její snadné a bezproblémové přenášení. Součástí balení je kromě konzole také dvojice ovladačů, AV kabel, seznam dostupných her, zástrčka a uživatelský manuál v angličtině.

Herní retro mini konzoli zakoupíte na webu TomTop za pouhých 318 korun. Poštovné do České republiky je zcela zdarma, zboží obdržíte nejpozději do 20 pracovních dní.

Game Console TomTop fb
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Související články

Dnes nejčtenější