Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Počasí venku již nějakou dobu nepřeje vysedávání na zahrádkách nebo dlouhým procházkám městem. To ale neznamená, že bychom se měli začít nudit. Co byste řekli skvělé herní konzoli v retro stylu, která je navíc plná legendárních herních titulů? Jednu takovou dnes můžete zakoupit za zvýhodněnou cenu.

S touto skvělou herní konzolí v retro stylu se rozhodně nudit nebudete. Nabízí rovnou 620 různých klasických her, které vás nostalgicky vrátí do dětství, a které si můžete zahrát s přáteli i rodinou. Stačí, když konzoli připojíte k televizi příslušným kabelem, a můžete si začít užívat nekonečné hodiny retro zábavy. Konzole se díky svým malým rozměrům (13 x 10 x 4,5cm) vejde opravdu všude, lehká váha (130g) zase umožňuje její snadné a bezproblémové přenášení. Součástí balení je kromě konzole také dvojice ovladačů, AV kabel, seznam dostupných her, zástrčka a uživatelský manuál v angličtině.

Herní retro mini konzoli zakoupíte na webu TomTop za pouhých 318 korun. Poštovné do České republiky je zcela zdarma, zboží obdržíte nejpozději do 20 pracovních dní.

Dnes nejčtenější

Další články