Zavřít reklamu

Během dnešní Apple konference došlo samozřejmě k představení MacBooku Air a iPadů Pro, slovo se však také dostalo na vzdělávání a programování, ostatně jak už to u každé konference bývá. Apple nám prozradil, že se celý program Today at Apple dočká přepracování. Poprvé byl program Today at Apple spuštěn v roce 2017.

Před malou chvíli představený iPad Pro si můžete prohlédnout v galerii níže:

Zasedání (sessions) se zaměřují především na tvůrčí schopnosti jedinců, tzn. například fotografování, programování, tvorba hudby a další. Populární jsou také speciální zasedání, které Apple chystá pro své nadšence ve svých nejvýznamnějších místech. Apple se ale usmyslel, že mu jen tohle nestačí a v budoucnu chce zasedání ještě více rozšířit.

Dočkáme se až šedesáti nových typů zasedání, které se budou zaměřovat především na nejnovější technologie. Nejzajímavějším zasedáním jsou dle mého názoru Photo Walks (ve volném překladu procházky s fotografováním), kdy se všichni účastníci učí s pomocí nejnovějších Apple zařízení fotit parádní fotky. V tomto programu se tak například naučí profesionálně používat portrétový mód a další funkce fotoaparátu. Video Lab, Photo Lab, Design Lab, Video Lab a Music Lab – takto zní některé z připravovaných zasedání.

todayatapple_2018_fb
Zdroj: Redakce Letem světem Applem
Témata: ,

Související články

Dnes nejčtenější