Zavřít reklamu

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přinášíme tipy na zajímavé aplikace a hry. Vybíráme ty, které jsou dočasně zdarma, takže se rozhodně vyplatí rubriku sledovat. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si i přímo v App Storu před stažením ověřit, že je aplikace či hra stále zdarma.

Hockey Games

Aplikace Hockey Games je určena všem fanouškům NHL. Obsahuje rozpis utkání všech týmů NHL s možností přidání si jich do kalendáře iPhonu. Už nikdy tak nezmeškáte zápas svého oblíbeného týmu.

[appbox appstore id297234669 oldprice=“29 Kč“]

HealthView

Pokud vám z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje aplikace Zdraví, vyzkoušejte HealthView. Ta je se Zdravím propojena a sdílí tak společné údaje o vaší pohybové aktivitě. Dozvíte se v ní však více detailů a i po designové stránce dokáže zaujmout.

[appbox appstore id1020452064 oldprice=“89 Kč“]

Backgammon HD

Vrhcáby jsou velmi oblíbenou deskovou hrou po celém světě. V této hře si je užijete i v online režimu proti dalším hráčům. Trénovat můžete i v singlu a to ve třech úrovních obtížnosti.

[appbox appstore id363949050 oldprice=“149 Kč“]

Orsus

Arkádová hra Orsus vás zavede do světa vysoké rychlosti a jednoduchých tvarů a otestuje vaše reakční schopnosti. V zajímavé grafice vás čeká 5 herních módů s velmi jednoduchým ovládáním a cílem dosáhnout nejvyššího skóre.

[appbox appstore id1088462751 oldprice=“29 Kč“]

Hearts Tournament

Klasické Srdce hrál na Windows snad každý. Hearts Tournament přináší tuto karetní hru na naše iPhony a iPady. Můžete se pustit do online módů až pro 4 hráče, ale také vyzkoušet singleplayerové úrovně.

[appbox appstore id486434354 oldprice=“149 Kč“]

Matching – Two Player Card Game

Matching je klasické pexeso, které každý zná. Na iPadu jej můžete hrát ve dvou hráčích proti sobě a vybírat budete z 10 kategorií. Skvělá zábava především pro děti, ale samozřejmě i dospělé.

[appbox appstore id628022108 oldprice=“89 Kč“]

Zombies: The Last Stand

Zombies se inspiruje obrovským hitem Left 4 Dead. Jde tedy o zombie střílečku z první osoby. Postupem hraní si zlepšujete rychlost a další statistiky, vylepšujete také zbraně a postupujete skrze 25 misí.

[appbox appstore id385467156 oldprice=“89 Kč“]

2018-iphones-trio-fb
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Související články

Dnes nejčtenější